[Smartwatch]
 #356595  od mrpedro
 před 6 lety
Otevři si to v editoru na webu, stačí jen vyměnit pozice obrazku.

Odesláno z mého HM NOTE 1LTE pomocí Tapatalk

 #356602  od dutyboy
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
všchno co se na cifernicích mění jsou jenom obrázky, které mají v souboru json definované souřadnice kde se mají zobrazovat, pokud to otočíš tak máš dd.mm nebo mm.dd podle uvážení, takto to dělám u svých ciferníků, které si potom instaluji to hodinek, u origo ciferníků co jsou v hodinkách netuším :-(
Jo to je mi jasné, jak to funguje ale když mám takový zjednodušený zápis:

"Date": {
"MonthAndDay": {
"OneLine": {
"Number": {
"TopLeftX": 109,
"TopLeftY": 6,
"BottomRightX": 168,
"BottomRightY": 27,
"Alignment": "TopLeft",
"Spacing": 2,
"ImageIndex": 11,
"ImagesCount": 10
},
"DelimiterImageIndex": 32
},
"TwoDigitsMonth": true,
"TwoDigitsDay": true

tak nevím jak toho docílit.
Předpokládám, že použitím "DayAndMonth" místo "MonthAndDay" to asi nebude že?
Vím že se dá datum rozdělit na „Day“ a „Month“ a tam pak umístění definovat přesně ale zajímá mě jestli to jde i takto.
Tak to budeš muset asi nejspíš rozdělit na "Day" a "Month"
 #356608  od mrpedro
 před 6 lety
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
"MonthAndDay": {
            "TwoDigitsMonth": false,
            "TwoDigitsDay": false,
            "Separate": {
                "Day": {
                    "TopLeftX": 7,
                    "TopLeftY": 114,
                    "BottomRightX": 34,
                    "BottomRightY": 131,
                    "Alignment": "TopRight",
                    "Spacing": 2,
                    "ImageIndex": 23,
                    "ImagesCount": 10
                },
                "Month": {
                    "TopLeftX": 41,
                    "TopLeftY": 114,
                    "BottomRightX": 68,
                    "BottomRightY": 131,
                    "Alignment": "TopLeft",
                    "Spacing": 2,
                    "ImageIndex": 23,
                    "ImagesCount": 10
napr.
 #356622  od ban
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Tak to otestuj Ban jestli OK.
Obrázek
Pavis_up_SK_packed.rar
Instalacia bez problemu, prve dojmy vyborne, vsetko funkcne. Dakujem velmi pekne
 #356636  od Luke96
 před 6 lety
pavis píše:Tak to otestuj Ban jestli OK.
Obrázek
Pavis_up_SK_packed.rar
V té slovenské verzi máš hezčí písmo u dní v týdnu. Celkově velmi povedené.
 #356638  od nerv
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Hezký den... Ciferník z app Amazfit watch faces přes orig. App..
Rámeček z ebay cca 40 Kč
Mám je měsíc a spokojenost.. Obrázek

Odesláno z mého WAS-LX1 pomocí Tapatalk
Byl by prosim cifernik nekde k dispozici? Diky.
 #356658  od middex
 před 6 lety
@dutyboy
@mrpedro
Dík, nakonec jsem to tak udělal. Jen se mi nechtělo smolit s tou oddělovací tečkou, která se v tom „OneLine“ režimu vloží mezi MM.DD jednoduše příkazem. Takto jsem ji musel dodělat do základního obrázku.
 #356671  od Horatius80
 před 6 lety
Nedalo mi to a samou radostí z úspěšného počeštění hodinek (velké díky @winni159 a všem zainteresovaným), jsem našel, následně "počeštil" a trochu uhladil tento Watchface:

Obrázek Lze stahovat zde: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Snad se bude líbit :grin:

Obrázek v2 doplněn indikátor budíku a režimu nerušit ... Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Naposledy upravil(a) Horatius80 dne 02 Bře 2018, 21:23, celkem upraveno 1 x.
DanBlack se to líbí
 #356682  od pavis
 před 6 lety
@ban Ban - super

@Luke96 - jj předělávám i CZ verzi min. na stejný font - možná zkusím ještě zvětšit nebo udělat silnější písmo. Uvidím, jak to bude vypadat. A ten datum taky zkusím upravit - nelíbí se mi tam ty mezery po nulách co jsem odstranil, tak zkusím lomítko nebo jiný oddělovač pro datum aby to k vypadalo líp - pak sem nahodím když bude zájem.
Luke96 a 1 ostatní se to líbí
 #356697  od Horatius80
 před 6 lety
Mám jednu otázku, teď jsem zpozoroval, že v českém FW mi ani na jednom ciferníku neaktivuje ikonku budíku, i když budíky mám zapnuté. V původním FW jsem to nezkoušel, takže přesně nevím jestli je to chyba obecná nebo jenom CZ FW? Může někdo otestovat a potvrdit ? Díky
 #356737  od Luke96
 před 6 lety
To lomítko se mi tam moc nelíbí, ale je to pouze věc vkusu. Ty tečky v červeném písmu jsou schválně, nebo jen chyba v gifu?
Uploaduješ je i sem ? Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Už se těším až mi hodinky dorazí. Když budu mít trochu času a tak se snad taky zapojím do tvorby. Abych jen nekibicoval :-P
 #356751  od DanBlack
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Mám jednu otázku, teď jsem zpozoroval, že v českém FW mi ani na jednom ciferníku neaktivuje ikonku budíku, i když budíky mám zapnuté. V původním FW jsem to nezkoušel, takže přesně nevím jestli je to chyba obecná nebo jenom CZ FW? Může někdo otestovat a potvrdit ? Díky
IMHO obecná chyba - mám originál (international) FW a ikonka budíku se zobrazí vždycky až po půlnoci, jedno jestli je budík nastavený na 4h ráno nebo odpoledne...
 #356752  od DanBlack
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Obrázek v2 doplněn indikátor budíku a režimu nerušit ...
Moc prosím o třetí verzi, kde bude budík a měsíček místo procenta baterky. :hugging:
 #356760  od pavis
 před 6 lety
No lomítko je na otestování taky jsem radši pro tečky., Ale vadí mi tam ty mezery radši bych aby to bylo plovoucí. Jj @rbarat tu pomlčku chci taky zkusit, jak to bude vypadat.
Ty tečky v červený to udělalo v gifu asi ta červená je špatně obarvená.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
To lomítko se mi tam moc nelíbí, ale je to pouze věc vkusu. Ty tečky v červeném písmu jsou schválně, nebo jen chyba v gifu?
Uploaduješ je i sem ? Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Už se těším až mi hodinky dorazí. Když budu mít trochu času a tak se snad taky zapojím do tvorby. Abych jen nekibicoval :-P
 #356780  od Horatius80
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Ahoj. dokázal by někdo odebrat sekundy a počeštit tenhle ciferník?

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Obrázek zde: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Omlouvám se opravená verze formátu data

Obrázek zde Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

:-B :-B :-B
mhrbek se to líbí
 #356824  od Horatius80
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Zdravim. Mohl by nekdo pocestit tento cifernik? Mockrat dekuji.

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Obrázek zde: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #356831  od Anča
 před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 6 lety
Zdravim. Mohl by nekdo pocestit tento cifernik? Mockrat dekuji.

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Obrázek zde: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť


Moc dekuji :relaxed:
 #356844  od Ayakicz
 před 6 lety
Zdarek, na amazfitwatchface je tento ciferník bílý i černý,ale pod bílým je taky černý, nemohl by někdo udělat z černýho bílý?
Moc děkuji


Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk


  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 104

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat