[land]
 #298286  od Mahtiel
 před 1 rokem
Udělala jsem, co jsi doporučil a ten nový Viper jsem změnila na systémovou aplikaci. Tak jsem zvědavá :)
 #298288  od Mahtiel
 před 1 rokem
Tak zkouším hudbu, mám půl na půl flac a MP3 a zvláště funkce Headphone surround + dělá zázraky ;) budu si muset zjistit více o funkcích :)
Edit: Nyní mám hudbu přes bluetooth sluchátka Bluedio a musím říct, že při poslechu živého koncertu Adele ve formátu flac super. Zvykla jsem si, že dříve tato sluchátka mírně šuměla a nyní ten šum jsem vůbec nezaznamenala :)
 #298299  od Mahtiel
 před 1 rokem
Nyní mám jiné album a ten šum tak trochu slyším. Obávám se, že by se v tomto případě mohlo jednat o konvertovanou mptrojku. Jak vlastně poznat nativní flac od překonvertované mptrojky do flacu? Někde jsem viděla, že se to dá poznat v nějaké aplikaci, že konvertovaná mptrojka má osekaný rozsah
Tak našla jsem tu: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť zkusím si ověřit hudbu, ať nemám v mobilu zbytečná data :)
 #298646  od mhrbek
 před 1 rokem
A tady link na stažení zipu na posledni verzi, opět stačí nahrat přes TWRP.

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Mahtiel se to líbí
 #300327  od Mahtiel
 před 1 rokem
Včera jsem nainstalovala novou týdenní aktualizaci a znovu mám ovladač Dirac. To je třeba po každé aktualizaci v TWRP instalovat Viper? Pokud ano, můžu při instalaci týdenní Rom zvolit v TWRP postupně 3 zip v pořadí 1. Samotná aktualizace, 2. SuperSu, 3. Viper?
 #300389  od Zuzzana
 před 1 rokem
Já dávám najednou systém, superSU a xposed. Jde přidat myslím až deset zipů.

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk
Mahtiel se to líbí
 #300449  od mhrbek
 před 1 rokem
Myslím že můžeš. Ja to teda dělal pro jistotu vždy pojednom. Při aktualizaci se samozřejmě vsechno smaže. Teď jsem na poslední stable a nic mi nechybí, takže mám klid.
 #310085  od Mahtiel
 před 1 rokem
Mám nový foun (Redmi Note 4 Global), asi kvůli Viperu půjdu znovu do rootu. Dneska jsem zkoušela ten vestavěný ekvalizér a nastavení Pistonů přes Dirac a nic moc. Raději jsem to deaktivovala.
Taky mne docela překvapilo, že album přes Spotify bylo v o dost lepší kvalitě než album stažené z ulož.to v mptrojce (lepší kvalitu jsem nesehnala) o vejdi velikosti asi 132 MB na 50minutové album. Jsem to popravdě u streamované hudby ani nečekala.
 #377007  od foruman
 před 6 měsíci
Ahojky,
používá někdo Vipera na aktuálních místních ROM MiUI 8/9 ?
Jak ho do nich dostat ?

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat