Beryko.cz
[land]
 #308982  od vohary
 před 5 měsíci
Ahoj,

stále se mi nelíbí výdrž baterie, kdy přes noc mám na MIUI krásných cca 2-6%, ale přes den, i při minimálním používání mám cca 20% za den.

Jaká ROM byla nejlepší co se týče výdrže baterie samozřejmě ne za cenu ztráty stability systému. Nyní mám Global tydení.
 #309000  od Tapinek
 před 5 měsíci
Promin, ale neda mi to... ;-) Tak nerozsvecej displej ani pres den, nikam ten telefon nevoz (tj. nech ho lezet na miste) a nevolej s nim... Pak budes mit krasnejch 2 - 6 % i pres den. ;-)
Perikles, LiberteCzech se to líbí
 #309104  od Missy
 před 5 měsíci
Určitě ne žádnou letošní. U mě měla nejlepší týdenní místní rom ze září, ve které se tlačítka v rychlé liště dala posouvat jen do strany. Teď mám 8.1.1 stable a je to určitě lepší než ty novější. Ještě nahodím greenify.
 #309107  od Tapinek
 před 5 měsíci
A vy se s nějakou ROM jste schopni se dostat pod cca 20 - 25% denně při běžném používání a cestování (takže se telefon přeregistrovává z buňky na buňku)?
 #309126  od vohary
 před 5 měsíci
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 5 měsíci
Promin, ale neda mi to... ;-) Tak nerozsvecej displej ani pres den, nikam ten telefon nevoz (tj. nech ho lezet na miste) a nevolej s nim... Pak budes mit krasnejch 2 - 6 % i pres den. ;-)
Děkuji za radu. Hned to vyzkouším a uvidím zda to pomůže. :rage:

Mne osobně poněkud vadí, že telefon má spát a místo toho si něco dělá a to několik hodin denně a tedy místo spotřeby 10mA má spotřebu 250mA. Řekněmě, že Android si dělá údržby, to by mohly být ty 1-2hodiny v noci obvykle mezi 0:00 a 2:00. Vadí mi, že se pak nelze spolehnout na zbývající baterii. Někdy se stane, že 30% baterie mi vydrží 2 dny, někdy mi ji Android sežere za půl dne. V důsledku velké spotřeby je telefon stále vázán na nabíječku. Nestojím o nejnovější vychytávky, dávám přednost spolehlivosti a proto hledám takovou ROM, která mi splní má očekávání a tam směřoval můj dotaz. Je možné, že bude mít takové chyby, že se rád vrátím na vývojovou, to už je ale moje riziko. Nyní mi vadí velká spotřeba telefonu...
 #309127  od vohary
 před 5 měsíci
Je ve spotřeba zásadní rozdíl mezi stable a týdenní? Nyní mám týdenní a pokud by mi něco přinesl přestup na stabel, tak bych přešel. Ale nemám čas experimentovat, proto se ptám, co mám zvolit.
 #309139  od gogocar
 před 5 měsíci
Řešíte tady uplný ptákoviny. Se některým divím jak si dobrovolně komplikují život. Prostě to dám každou noc na nabíječku a hotovo. Na druhý den nemusím špekulovat zda mi tel. s 30% vydrží do večera.
Tel. má sloužit mě (a to s plným potenciálem) , ne já jemu.
A nebo je vypsaná nějaká soutěž komu nejdýl vydrží smart zapnutej? . :joy:
Mě to klidně sežere 25% za 2h když dělám ůčetníctví a korespondenci. Na to smartfon je aby se používal a tudiž i spotřebovává energii.
Indigo, Perikles se to líbí
 #309169  od LiberteCzech
 před 5 měsíci
Ono z těch ROM nemáš zrovna moc na výběr.
Žádný modifikovaný kernely ani android 7 není.
Jedinou možností je LOS13 od fedosis, kde je podvoltování CPU a idler GPU na 19MHz. Ale srovnání s MIUI si musí udělat každý sám podle používání telefonu.
 #309447  od LiberteCzech
 před 5 měsíci
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 5 měsíci
LiberteCzechu a ty tvoje skripty jsou ještě aktuální i pro místní 8.1.1?
Miuí žádný změny jádra nedělá, takže to bude fungovat navždy, spíš to nemusí mít efekt vždy, ted se zase spekuluje nad tím ze zapínání jader si taky bere nějaký výkon, který je sice malý, ale vyrovná se to běhu všech jader. U mizí je problém ve vysokých minimálních frekvencích, ale při vypnuté obrazovce se jádra stejně vypínají. Co může mít efekt je využívání primárně little jader, ale i tak jsou to malý rozdíly..
    Beryko.cz

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 249 uživatelů dne 24 Kvě 2015, 20:54

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat