[land]
 #449886  od qeg
 před 7 měsíci
Dnes mi zničeho nic přestalo reagovat vypínací a zeslabovací tlačítko. Myslíte, že je nějaká šance, že to není HW chyba? Zkoušel jsem ten testovací mód a tam to prostě neraguje. Restart telefonu to asi taky nevyřeší, to už asi zřejmě nezapnu, co?
 #449956  od Tapinek
 před 7 měsíci
Presne to samy se cca pred 14 dnama stalo zene (a jeste prestal signalizovat nabijeni). Tak nechala telefon vybit do vypnuti a po naslednem pripojeni nabijecky se telefon zapnul a vse bylo OK...
 #450050  od qeg
 před 7 měsíci
Ano, taky nesignalizoval nabijeni. Nějak jsem po haluzi přišel, že přes quick ball, lze vynutit reset i bez hw tlačítka a po restartu, vše opravené.
 #450981  od vohary
 před 7 měsíci
Mám vlastní zkušenost se podivným chováním zapínacího tlačítka. Byl to mobil ZTE Blade. Po cca dvou letech používání začalo zlobit zapínací tlačítko. Po zmáčknutí někdy nereagovalo, někdy bylo zmáčknutí vyhodnoceno jako dvě zmáčknutí někdy jako dlouhé. Dokonce jsem měl pocit, že tlačítko reaguje i na mechanické klepnutí telefonem - např. položení na stůl. A tak jsem si řekl, že než telefon vyhodím (právě kvůli tlačítku POWER), tak zkusím flashnout ROM. A jehle! Tlačítko fungovalo bez problémů další možná dva roky, než byl přístroj nahrazen novějším.

Stejný pocit mám z Redmi 3S - také začalo zlobit tlačítko (po 2.5 letech) a zdá se mi, že po flashnutí ROMky opět maká jak má. Myslíte, že je to náhoda? Že by SW kurvítko? Na uspání telefonu používám ikonu na ploše - SW tlačítko "zámek".
 #451032  od lars
 před 7 měsíci
Jelikož ty tlačítka jsou na takovým tenkým fórovým flexkabelu, řekl bych že bude asi dead :relaxed: Ale stojí to pár drobných.
Obrázek
 #451074  od Tapinek
 před 7 měsíci
Anzto najednou prestalo fungovat zapinaci a zeslabovaci tlacitko (zesilovaci bylo ok) a navic se telefon prestal nabijet (nebo minimalne to signalizovat) a pomohl reset, tak to na 110% neni HW problem. ;-)
lars se to líbí

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 462 uživatelů dne 16 Led 2020, 20:26

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat