[WCDMA=lcsh92_wet_jb9, TD-SCDMA=lcsh92_wet_tdd]
 #193316  od standas22
 před 3 lety
Chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s tím, že když je baterie kolem 20% a míň a někdo volá, tak se telefon vypne po 2 vteřinách zvonění. Stává se to manželce u telefonu 3G, má ho zhruba od srpna minulého roku a zkoušel jsem všechno. Odinstalace některých aplikací a nahraní nového upgradu přes tyto stránky ne aktualizaci přes appku v telefonu. Jelikož je to asi 6 telefon Redmi Note, který si koupili naši příbuzní nebo kamarádi a všem jsem tam nahrával nové verze miui atd, tak je to první případ, že se telefon takto vypíná.

Jediné co mě napadlo je, že je špatná baterka, tudíž koupit novou, ale chci se nejdřív zeptat, abych nekupoval baterii zbytečně.
 #193380  od BlueSeven
 před 3 lety
standas22 píše:Chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s tím, že když je baterie kolem 20% a míň a někdo volá, tak se telefon vypne po 2 vteřinách zvonění. Stává se to manželce u telefonu 3G, má ho zhruba od srpna minulého roku a zkoušel jsem všechno. Odinstalace některých aplikací a nahraní nového upgradu přes tyto stránky ne aktualizaci přes appku v telefonu. Jelikož je to asi 6 telefon Redmi Note, který si koupili naši příbuzní nebo kamarádi a všem jsem tam nahrával nové verze miui atd, tak je to první případ, že se telefon takto vypíná.

Jediné co mě napadlo je, že je špatná baterka, tudíž koupit novou, ale chci se nejdřív zeptat, abych nekupoval baterii zbytečně.
Tak, když jich máte tolik zkus to s jinou baterkou Obrázek

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-1050L pomocí Tapatalk
 #193405  od BlueSeven
 před 3 lety
standas22 píše:To zrovna neni idealni reseni problemu, me zajima jestli to nekomu delalo taky.

Uz jsem objednal nove baterie, tak snad bude problem vyresen.
A když to nebude, budeš mít zbytečné baterie. A nebyl to návrh řešení ale testu, zda je to ta baterie nebo telefon...

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-1050L pomocí Tapatalk
 #330170  od milousek73
 před 1 rokem
Redmi Note 2 mám už týden stejný problém. Zakoupil jsem novou baterii a problém přetrvává.Někdy se vypne i při focení nebo při příchozí zprávě( sms,whatsApp,messenger).Zkoušel jsem tovární nastavení,stable rom i týdenní rom a problém to nevyřešilo.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat