[houji, shennong, aurora]
 #531303  od ferrari
 před 3 týdny
konecne vyslo hodnotenie na DXOMark... tram tararaa... a je to 13. miesto, na urovni takmer 2 roky stareho Huawei Mate 50 Pro
 #531304  od redmagic
 před 3 týdny
:joy: :joy: :joy: lol o dalsi dovod ist vo viva x100 ultra prip pro xiaomi hodne tape u top vlajky.. 11 ultra bol vrchol uz to ide viacmenej skor dole ..vivo, honor oppo vsetky top vlajky su vyssie.. nehovoriac o najnovsom huawei pura ultra, ktory je na vrchole rebricka..
 #531310  od kajmik01
 před 3 týdny
Huawei je bohužel díky nepodpoře google mimo volbu. Osobně mě lákalo vyzkoušet Vivo x100 Ultra, které by mělo mít i B20, takže nefunkční je pouze Android Auto a absentuje čeština, pokud člověk nepoužije Morelocale 2. No a cena na TradingShenzhen je zatím cca 31.500Kč, což je víc než Xiaomi 14 Ultra v akci u nás (cca 29.500Kč) při stejné konfiguraci paměti.
Jinak co se týká DXO žebříčku, tak třeba Honor Magic 6 Pro (je na 2. místě) mi z různých porovnání nepřijde, že fotí lépe než třeba Xiaomi 14 Ultra. Přijde mi hodně přeceňovaný.
Zajímavé porovnání foťáků Xiaomi 14 Ultra, Vivo x100 Ultra a Oppo Find X7 Ultra včetně detailů je tady, jen bohužel v Hindštině
 #531314  od spachal
 před 3 týdny
K tomu DXO, pro mě to je lehce úsměvné, ale chápu, že jsou čm dál tím více zaměření prostě na líbivost momentek. Máme docela dost rozdílný pohled na to, co já osobně považuji za kvalitní fotovýstup :)
Díval jsem se na hodnocení (že ho publikovali čtvrt roku po uvedení je také drobná nápověda jak k tomu přistupují). Pokud je v mínusech shutter lag, že se projevuje DOF na plnou díru (když je k dispozici přiclonění na F/4) a že výstupy nejsou uměle přeostřené a AI domalované tam, kde optika nestíhá, me tak trochu pobavilo.
Navíc co jsem si tak rychle prohlédnul, všechno stříleli ve vibrat modu a pak se diví, že to jsou omalovánky a nesedí barvy. Také slušný humor :)
To Vivo, u kterého by byly foťáky v základu opravdu slušné, dohání výstupy prostě dokreslováním a vyžehlením, které se následně nepřirozeně doostří. Jak říkám, je to líbivé, proto také ten V3 chip tak do výstupů zasahuje jak zasahuje. Lid si to žádá .. :]
Hodnocení videa neposoudím, protože pokud se v app nedá vypnout doostřování, nepomůže ani záznam v 10bit LOGu - ale tohle bude vadit jen minimu lidí.

@kajmik01: placení by asi mělo být zase v pohodě, nový patch jsem stáhnul, ale zatím nezkoušel. Resp. stáhnul jsem ho až poté, co platby zase nešly. Je skvělé, že místní vývojáři jsou schopní reagovat takhle rychle, klobouk dolů.
Držení telefonu v ruce je pro mě překvapivě na pohodu, nějak přirozeně jsem si zvyknul mít ukazováček pod hranou fotomodulu a spodek telefonu mít opřený o hranu malíčku. Mám telefon v krytu, který kreje i fotomodul, takže je výška fotomodulu ještě zvýrazněná. Ale mám relativně velké pracky, pokud má někdo drobnější ruce, asi to moc příjemné vážně nebude. Přirovnal bych to přechodu na vertikální myš, po prvních pár hodinách jsem byl rozhodnutý jít Logitech vrátit neb ta myš nebyla nejlevnější a a po dvou dnech se to překlopilo do přesného opaku.
Luko69, seppa se to líbí
 #531386  od gogocar
 před 3 týdny
OS1.0.11.0.UNACNXM
changelog: (strojový překlad z čínštiny)
Systém
- Bezpečnostní opravua z května 2024 pro zvýšení zabezpečení systému
Fotoaparát
- Optimalizujte šum při fotografování s teleobjektivem a výkon zaostřování
- Optimalizujte 5× šok zaostření v některých scénách
- Optimalizace efektu kvality obrazu 5×
- Úroveň referenční čáry optimalizovaná pro křížový efekt
spachal se to líbí
 #531427  od spachal
 před 2 týdny
Tak update z 1.0.8 > 1.0.11 přes fastboot proběhnul v pohodě, žádný loop, zatím vše vypadá v pořádku. To jen FYI, kdyby někdo také přemýšlel o update.
 #531432  od Kubajdí
 před 2 týdny
Dnes jsem používal opět photo kit a po nové aktualizaci 14 ultra jsem zjistil, že už je v češtině! Paráda! Díky za ten překlad ;-)
 #531531  od spachal
 před týdnem
Update z 1.0.11 > 1.0.12 přes fastboot funkční, včetně GPay. Pokud budou stable verze vycházet skoro stejně pravidelně jako týdenní, není nutné týdenní asi ani vydávat :]

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat