[venus, mars, star, courbet, renoir, vili, lisa]
 #515379  od Mikis01
 před týdnem
Hádat se nemusíme když se tam koukneš a vybereš si jinou než original (EN/CHN) ROM tak u toho výběru je právě napsáno, že to trvá dalších 5-8dnů, ale asi jsi to při objednávce přehlédl.
Tommy_CZ se to líbí
 #515380  od Tommy_CZ
 před týdnem
Jojojo v ten moment tam visí dva údaje, přičemž ten druhý jsem přehlédl. Každopádně si tam ohledně tohoto protiřečí i podpora.... Ale koneckonců objednávám z Číny, měl bych být připraven :grin: Škoda, fotky z Islandu tak budou ještě z P40Pro.
 #515381  od Tommy_CZ
 před týdnem
Zeptám se dlouhodobých uživatelů, jak jste s telefonem dlouhodobě spokojeni? Jak s MIUI? Zlepšily se např nějaké původní problémy? Zajímá mě osobní zkušenost, děkuji! :innocent:
 #515389  od unavix
 před 6 dny
Mám ultru rok. Výdrž baterie je mizerná. SOT 5 hodin je podprůměrný. Telefon dost hřeje i při sledování videa nebo hraní nenáročných her. Dokonce dost topí i při natáčení videa. Fotky a videa dělá slušný, výkonu má na rozdávání.
Zdá se, že prokletí tohohle telefonu je zadní displej, který je prakticky k ničemu a nejspíš je překážkou pro komunitní vývoj rom. Do dnešního dne není jediná plně funkční rom založená na AOSP a nejspíš nikdy nebude. Komunitní vývojáři by určitě dokázala vyřešit výdrž baterie, zahřívání a další věci. Dnes už bych si ten telefon nekoupil.
Dal bych nejspíš přednost OnePlus 10 Pro, který se dá sehnat za podobný peníze a navíc bude mít velkou a dlouhou podporu komunity jako předchozí modely řady pro.
Jestli chceš telefon od Xiaomi, tak spíš Mi 12 Pro, nebo Mi 12 Ultra jestli bude. A hlavně jak na tom ty telefony budou s výdrží, výkonem a kvalitou fotek a videí.
 #515397  od spachal
 před 6 dny
Mám telefon třičtvrtě roku, za mě stále spokojenost. V telefonu je místní ROM (a12, nějak nemám čas na update s FR). Napíši jen, co mě trochu štve, ale je toho málo.
Nejsem spokojený s čtečkou otisků, to je za mě docela bída. Dále mi vadí na můj vkus až příliš moc velké snížení jasu ve tmě, ale to je subjektivní problém, prostě už blbě vidím a musím si v noci zvyšovat jas ručně, abych něco přečetl. Drobnou výtku bych měl obecně ke tvaru telefonu, bez Nillkin pouzdra mi celkově tvar ani povrchová úprava nesedí.
Jinak spokojenost. Výdrž při mém používání je skoro dvoudenní (i když nabíjím denně), večer mívám 30-50% baterie. Zahřívání pouze při natáčení videí, jinak pohoda, hry kromě Ingress nehraji (mmch, výborná GPS v telefonu!). Focení je důvod, proč jsem telefon vybral, je to takový 'mobilní fullframe' snímač, který už je skoro tak velký jak reálný ASP-C, je prostě paráda. Pro videa skvělá stabilizace v kombinaci optika + digitální. Zadní display je jen kuriozita, ale je fakt, že už se dvakrát setsakra hodil.
A je to první telefon, kde nemám nalepenou ani fólii, ani sklo. Zatím bez jediného škrábance, ani vlasového. Tohle se povedlo.
Dokud bude telefon sloužit, měnit asi nebudu a to si běžně tak obvykle jednou ročně kupuji nové telefony. Teď tu potřebu nemám.
ingbrzy, redmagic se to líbí
 #515480  od Tommy_CZ
 před 5 dny
Díky všem, vnímám problém s baterií i přehříváním. Zadní displej, za mne na fotky stačí :) pokud by dokázal být AOD vždy zapnutý, bylo by to skvělé, nicméně jestlis tím updaty příliš nesvedly doteď, nebude situace o moc jiná. Mimochodem je až neuvěřitelné, že se jedná o rok starý telefon, vůbec bych to do něj neřekl. Člověk to musí mj. z hlediska updatů vzít v potaz. Každopádně už je objednaný a pro mé potřeby snad bude ok. Přecházím z Huawei P40 Pro, který má výjimečný foťák, ale výrobce kašle na opravy a žít bez Google se dá jen částečně.
 #515482  od Tommy_CZ
 před 5 dny
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před týdnem
Hádat se nemusíme když se tam koukneš a vybereš si jinou než original (EN/CHN) ROM tak u toho výběru je právě napsáno, že to trvá dalších 5-8dnů, ale asi jsi to při objednávce přehlédl.
Přinejmenším na telefonu se mi ta informace nezobrazí, změní se počet kusů skladem, zůstane " 2-5 days ready for delivery". Support pak uvádí pokaždé jinou dobu, poslední info 3-5 pracovních dnů ode dne objednání. Už je to šest pracovních dní. :angry: :innocent:
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat