[daisy]
 #426281  od Lee67
 před 1 rokem
Jenže já chci naklonovat i SMSky, nejen kontakty. A to jde i z Androidu 4.4.4., jenž je v mém starším Samsungu?
Jsem nechal mobil ležet déle než půlhodinu a nic se nenainstalovalo. Je to šit.
 #426295  od šulda
 před 1 rokem
Zase si dovolím tvrdit že to nebude až tak o telefonu. To co šlo nějak ve verzi 4.4 nečekám že půjde úplně stejně ve verzi 9. Je mezi tím rozdíl 5-6 let, což je v tomto odvětví hodně. Spoustu se toho změnilo a skočit s KitKat až na Pie je prostě veleskok. Pokud jsou pro Tebe ty sms tak důležitý, tak se holt budeš muset pídit po možnosti jak to udělat, pokud to tedy nějak jde. Řekl bych, že v obchodu se na to aplikace najdou.
 #426298  od Lee67
 před 1 rokem
No jo, ale proč to dřív šlo a teď po vrácení ze servisu ne? A co mám dělat, když za nic v Čechách nemůžu nainstalovat tu březnovou androidí aktualizaci?
 #426307  od Shatter
 před 1 rokem
@Lee67, Ja som to síce ešte nevidel osobne, ale malo by tam byť tlačidlo na pokračovanie inštalácie. Takéto: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Na sms používam sms backup&restore a nebol problém ani raz. A použil som to aj na Daisy.
 #426309  od Lee67
 před 1 rokem
Jenže pak se to zase zastaví, že instalace bude pokračovat, až bude zařízení v nečinnosti. Leč i přes nečinné zařízení (kdy jsem například uspal všechny programy) se instalace nikdy nedokončila.
 #426537  od Lee67
 před 1 rokem
Nejenže nemůžu ani za nic stáhnout březnovou bezpečností záplatu pro Android 9, ale navíc jsem zjistil, že mi nesvítí notifikační dioda při zhasnuté obrazovce, kdy obdržím e-mail, SMSku či zprávu na messengeru. Předtím, než jsem odeslal mobil do servisu, to fungovalo.
 #426629  od Shatter
 před 1 rokem
@Lee67, Blbnutie notif. diódy som zachytil aj ja..Zatiaľ ale mám pocit, že to robí len Hangouts. Resp. určite hangout nikdy nerozsvieti led. A niekedy ostane vypnutá aj pri iných app, ale vtedy som mal vždy viacero upozornení.
No, teraz práve ani kalendár nerozsvietil led. Otázkou je, či nie preto, že mi to upozornenie zobrazilo na Wear hodinkách..
Každopádne, treba priznať, že tento mesiac má ten fon dosť problémov.. A aprílový patch stále nikde!!
 #426814  od Lee67
 před 1 rokem
Nemůžu nainstalovat ani dubnový patch. Už nevím, co mám dělat. Servatecháci mne už už posílají dopr...., že jsem si prý mobil sám zmršil nějakými aplikacemi. A přitom jsem se o aktualizaci pokoušel už hned po tom, co mi jej ze servatechu poslali zpět, kdy byl čistý po factory resetu. A to několikrát. Také jsem ve "vývojáři" nastavil automatické aktualizace po restartu telefonu. Nic platné. Pořád to ukazuje toto:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Nepomáhá ani hibernace programů v PowerCleanu. Ani to, nechat mobil v nečinnosti ležet na stole.
 #426849  od šulda
 před 1 rokem
Já do androidu nevidím tolik jako dřív do symbianu ale něco máš rozhašený. Kdo nebo co to způsobilo Ti asi nikdo nepoví. Každopádně nějaký čističe a antiviry tomu nepomůžou, spíš naopak. Android nejsou Windows. Když nepomůže FR tak by to asi chtělo přehrát SW.
 #426855  od Lee67
 před 1 rokem
Servis (servatech.cz) mi tvrdí, že je mobil v pořádku. Nejspíš ho jenom resetovali, zkusili pár věcí a byli hotoví.
I ta indická klávesnice a čínský editor jim v global verzi s nastavenou češtinou přišel normální.
Ne netu jsou však takovéto návody výhradně v angličtině a v čínštině, tak nevím, jestli se tím prokoušu.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 462 uživatelů dne 16 Led 2020, 20:26

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat