[Smartwatch]
 #510858  od matahari
 před 2 týdny
Třeba se nyní vyrábí s jiným displejem, protože tenhle opravdu nevypadá jako OLED. Mělo by to být poznat na výdrži, ale ta je velice relativní podle toho, jak kdo hodinky využívá.
 #510948  od herma
 před týdnem
Ten ciferník mám v původní barvě bez modrého šikmého pozadí. Prosvítající červené jsem si nikdy nevšiml, uvidím večer(třeba si na tebe vzpomenu). Oni teď nedávno vydali nějaké nové MiWatche ne? nejsou to ony?
 #510967  od Pajas8
 před týdnem
Ahoj, dnes jsem si pořídil tyhle hodinky a mám problém s notifikacemi, protože některé aplikace jako title používají poměrně dost informací a do contentu (textu) pak píšou už jen něco málo. Konkrétně mi jde například o livesport (flashscore pro slováky), kde do title napíšou Gól! Tým1 - Tým2 [2:1] a do textu napíšou střelce. Na hodinkách pak reálně vidím jen gól, název prvního týmu a pak dole toho střelce. To nejdůležitější - stav, ale nevidím. Začal mi to mimochodem dělat i mi band 4, ten psal naopak jen střelce, ale to jsem vyřešil přes jinou appku, protože tam to šlo zvolit co se má vypsat, tady asi ne, jak tak čtu. Dále to samé dělá discord..vidím na jaký server to někdo napsal, do jakého kanálu a taky co napsal, ale kdo to napsal nevidím :( Řešil jste, prosím, někdo stejný problém? :)
 #511369  od Yarda_cz
 před 1 dnem
Zdravím, odemykání hodinkami jsem dle návodu zprovoznil, ale co mě udivuje, že hodinky nemají automatický režim DND? Spát chodím samozřejmě nepravidelně, takže nastavení času pro mě není. A dále, jak má fungovat počasí? Jako takové mi na hodinkách nejspíš funguje, ale v aplikaci mám jen posuvník s počasím, ale dole napsáno, že informace o počasí nelze získat. Na hodinkách pak mám údaje, co cca souhlasí, ale polohu mám "Na Spořilově" ?? Žádné takové místo ve městě nemáme.
Přecházím z BIPek, kde jsem spokojený, vše funguje, výdrž 3t až měsíc po třech letech. Ale myslel jsem, že ty hodinky jsou někde jinde. :slight_frown:
 #511371  od Yarda_cz
 před 1 dnem
To jsem samozřejmě zkoušel. Povolení aplikace má, a v druhém bodě, ať zapnu určování polohy na telefonu, ale to mám stále. Zkusím ještě reset, odinstalaci :slight_frown:
 #511373  od Petrulin1
 před 1 dnem
Každopádně, já myslím, že za ty prachy jsou ty hodinky to nejlepší, co jde koupit v tomto cenovém rozmezí. Jsou nabušené senzorama a měří velmi dobře. Používají algoritmus FirstBeat, ten používá i Garmin. Problém těchto hodinek je totálně k ničemu aplikace. Což není problém hodinek. 🤣 Nevím, proč to tak je. Zepp je mnohem propracovanější, ale Wear vypadá jak betaverze něčeho. V podstatě jedna firma a každý pes jiná ves.
 #511397  od herma
 před 1 dnem
Je to tak, aplikace je děs. Přitom u MiBand 6 je v ní mnohem více nastavení. Nechápu proč si takto podkopávají vlastní produkt. Možná zase nějaké licence.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat