[Smartwatch]
 #513467  od Dejv007
 před 1 rokem
Ještě tedy chvíli počkám, jestli nějak nedoladí ten SW. Jsem v podstatě nenáročný uživatel a chci jen kvalitní fitness hodinky do 5 tisíc. Protože většina wearables u mě nemá moc dlouhou životnost. Resp. je strašně rychle poškrábu a opotřebuju, takže je po roce či po dvou obměňuji. V tomhle mi vždycky hodně vyhovovaly Mi bandy. Malé, levné a fungují. Ale chtěl bych něco chytřejšího. Zatím se rozhoduji mezi Garmin Venu Sq a právě Mi watch S1 active. Víc mě to táhne ke Xiaomi, ale ty appky mě hrozně štvou. Chci všechno vidět v jedné appce tak jako dřív, hodinky, osobní váhu atd, atd... Mi fit mi vyhovoval.
Každopádně moc děkuji za poznatky.
 #513469  od Petrulin1
 před 1 rokem
No a to je právě ten problém. Dobrých hodinek do 5 tisíc je hromada, ale ty aplikace jsou problém. Software. Nevím, jestli je to schválně, ale je to realita. Já už přestal věřit, že to odladí. Slušnou aplikaci ale používá třeba Huawei a zkus se podívat na Huawei watch fit. Je to pozoruhodný, až neuvěřitelně vybaveny strojek za 1700 Kč. Přítelkyně má a funguje to bezvadně. Za ty peníze je to mega pecka. Garmin je ještě trochu někde jinde (neříkám že nutně lepší), ale ten Huawei systém funguje taky dobře. Tam mě akorát nervovala třeba taková banalita, jakože když dojde na hodinky notifikace, ty nerozsviti displej. 🤦 To jsem úplně nepochopil, proč. Tak když mám hodinky, chci jen pohledem mrknout a vidět tu notifikaci. Ano, vím o funkci "rozsvítit otočením zápěstí". To jsem nechtěl mít aktivní. No, prostě zkusil jsem hodně hodinek, ale Garmin je to, co jsem chtěl. Ano, 12490 Kč za Fenixy je dost, nicméně každému bych přál užívat si to, že si můžete v Mapách od Seznamu např naplánovat trasu, odeslat ji v gpx formátu do hodinek a pak se v přírodě nechal navigovat hodinkama. Nejen že ta navigace funguje na 110%,ale máte k dispozici 8! přepínatelných obrazovek plných dat o trase i o vašem těle. Je to maximální zábava. Navíc díky transreflexnimu displeji, ten je pořád vidět a celá ta sranda vám vezme 5% baterky za hodinu. Stále viditelný displej, spuštěna GPS navigace a miliarda dat, ve kterých se můžete neustale hrabat. Je škoda, že většina lidí neví, co Garmin hodinky umí. Myslím, že halda lidí by neutracela za hodinky 2,nebo 3,nebo 5 tisíc. Ty prachy za to fakt stojí. Software v mobilu a ve webové verzi je další kapitola. Je skvělý.
Za mě, určitě vem Venu Sq. Nebudeš litovat. Váhu Garmin vyrábí taky, nestojí však 700 Kč. Bohužel
 #513470  od dudilek
 před 1 rokem
90% ľudí nikdy nevyužije pokročilé funkcie Garmin Fénix a epix. A hlavne, je to skôr šport tester bez smart hodinky.

Ak smart hodinky od Garmin, tak skôr model venu 2 plus, ktoré už vedia volať...
 #513472  od Petrulin1
 před 1 rokem
Kromě telefonování PŘES hodinky (je to stejně pseudo funkce, kdy musí být poblíž mobil, eSIM umí málo hodinek, snad Apple, Huawei watch 3 ano, ale nejde, není domluveno v ČR s operátory )umí Fenixy asi vše, co ostatní hodinky do 3-5 tisíc, plus další "smart" funkce navíc. Už jen tím, že jde doinstalovat spousta aplikací a doplňků. Skutečné Smart hodinky jsou asi jen Apple watch. Ano, máš pravdu, Garmin Fenix je hlavně sporttester. Ale ruku na srdce, většina lidí, co kupuje hodinky ve třídě MiWatch chce mít všechno za 3 tisíce. Smart funkce a taky ale za chvíli by chtěli v tom mít i pokročilý sport tester. Jenže ono to opravdu nejde. Hodinky za tři, čtyři tisíce umí, co umí. Je třeba to tak brát. Zprasené aplikace jsou bohužel realita. Ta aplikace je ale asi důležitější, než ty hodinky. Proto je třeba asi začít s výběrem hodinek tak, že se pidim po aplikaci. Co umí. Ale dost o Garminu, tohle vlákno je o jiných hodinkách.Ano Venu 2 plus jsou fajn. Ale už cenově výše. On chce Venu Sq.
herma se to líbí
 #513474  od dudilek
 před 1 rokem
Tú pseudo funkciu využívam celkom často :).
Pri športe mám svoj hlavný mobil bezpečne v ruksaku - turistika, cyklistika, paddleboard, takže možnosť odpovedať alebo sám zavolať je fajn. Občas využijem aj doma, keď je mobil na nabíjačke v obývačke a ja v kuchyni varím...

A hodinky s vlastnou sim by som vôbec nechcel napríklad.
herma se to líbí
 #513477  od ZaFr
 před 1 rokem
Podle dostupných informací si z hodinek Watch S1 nezavolám, lze uskutečnit pouze příchozí hovor. Je to tak, ne?

Odesláno z mého Mi 11 Pro pomocí Tapatalk

 #513484  od eMKej
 před 1 rokem
ZaFr píše:Podle dostupných informací si z hodinek Watch S1 nezavolám, lze uskutečnit pouze příchozí hovor. Je to tak, ne?

Odesláno z mého Mi 11 Pro pomocí Tapatalk
Z hodinek Xiaomi watch S1 lze vytočit a volat na číslo které je v historii hovorů v hodinkách. Nelze ale vybirat číslo z kontaktů. Snad to tam časem dodělají.
 #513708  od Dejv007
 před 11 měsíci
Nakonec zkouším ty S1 Active...
Zajímalo by mě, jestli do nich někdy půjdou stáhnout třeba nějaké mapy, jako má konkurence. Ty tři appky ke stažení jsou špatný vtip. Co jsem tak koukal na Čínu, tak tam toho mají hromadu.
 #513722  od danix386
 před 11 měsíci
Tak jsem pořídil watch s1.Bohuzel se zdejší Rom nelze přidat platební kartu.Takze asi v současné době je jedinou možností přejít na global Rom.
Surik4t4 se to líbí
 #513754  od Dejv007
 před 11 měsíci
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 11 měsíci
Nějaké mapy jsou třeba jaké mapy? A která konkurence má mapy? Třeba Garmin? Tam je ale 16,případně 32 GB úložiště.
Třeba Garmin, ano. Ale stačilo mi i zobrazování směrů na Mi band 3/4. Stačilo mít zaplou navigaci na mobilu a na náramku se zobrazoval směr.
Jakou paměť má S1 netuším, ale appky na stažení má.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat