[Dior, gucci]
 #312935  od kamil Lang
 před týdnem
Ahoj všichni, mám prosbu. Sestře po aktualizaci zkolaboval telefon, reagoval pouze na volume+ a Power, kde jsem zjistil, že telefon je úplně prázdný a volume- Power, kde se ve fastboot sekl a nic se nedělo. Stáhl jsem PC suite a připojil tel. , spárování proběhlo v poho, následoval flash, který jsem potvrdil, při 80%, se vše seklo, vydržel sem takhle okolo 5 hodin, pak jsem tel. odpojil. Ted už tel. nereaguje na nic. Pouze, když připojím nabíječku nebo dlouze držím Power, tak červeně problikne dioda. Děkuji za rady či postřehy.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 249 uživatelů dne 24 Kvě 2015, 20:54

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení.

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat