[hydrogen, PRO=helium]
 #316186  od Salicze
 před týdnem
Kolegyně si koupila Xiaomi MI MAX, nějak se ji podařilo zablokovat tel. pomocí gestem na obrazovce. V telefonu ještě nikdy nebyla sim karta (doklad o koupi samozřejmě má). Nevíte jak jej odblokovat? Absolutně si nevybavuje, že by si nastavovala zabezpečení telefonu. Jen se bez sim karty koukala na nějaké funkce. Po dalším zapnutí to chce nakreslit vzor pro odemknutí.

Prosím o radu, díka za odpovědi.
 #317443  od nicanikdo
 před 2 dny
Hard reset nepomůže? Nejsem si tedy jistý...

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 249 uživatelů dne 24 Kvě 2015, 20:54

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení.

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat