[Oznamenia]
 #510229  od VMach3
 před 1 rokem
Chyba není na straně zařízení.
ROM obsahující v názvu fastboot se neinstaluje v Recovery, nýbrž prostřednictvím Fastboot režimu.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #510233  od VMach3
 před 1 rokem
Pokud budeš postupovat dle návodu a použiješ instalační script pro aktualizaci (název scriptu obsahuje fastboot_update_rom), o žádná data nepříjdeš.
Samuel Goga se to líbí
 #510781  od Matej2018
 před 1 rokem
Zdravím, som mierne až pokročilo retardovaný a pri pokuse o aktualizáciu som dal v twrp vymazať data - obnoviť továrne nastavenia... Tu sa píše že dáta v úložisku telefónu by mali ostať zachované, telefón mi píše že mám cez 100gb dát no neukazuje mi vôbec nič, žiaden obrázok, žiadnu hudbu, videá, žiadne aplikácie... Prosím Vás, dá sa to ešte zachrániť? Aktualizácia neprebehla správne. Na mobile sa mi teraz nedá sťahovať, ani inštalovať z Google play. Nemám ani sms ani nič, komplet prázdny telefón ale stále ukazuje že výživam cez 100gb internej pamäte tak dúfam že tie dáta tam niekde sú.... Telefón napichnutý na PC a všetky priečinky sa tvária že sú prázdne. Pomoooc, mal som tam fotky za 4 roky života môjho dieťaťa.
 #510785  od Matej2018
 před 1 rokem
Matej2018 píše:Zdravím, som mierne až pokročilo retardovaný a pri pokuse o aktualizáciu som dal v twrp vymazať data - obnoviť továrne nastavenia... Tu sa píše že dáta v úložisku telefónu by mali ostať zachované, telefón mi píše že mám cez 100gb dát no neukazuje mi vôbec nič, žiaden obrázok, žiadnu hudbu, videá, žiadne aplikácie... Prosím Vás, dá sa to ešte zachrániť? Aktualizácia neprebehla správne. Na mobile sa mi teraz nedá sťahovať, ani inštalovať z Google play. Nemám ani sms ani nič, komplet prázdny telefón ale stále ukazuje že výživam cez 100gb internej pamäte tak dúfam že tie dáta tam niekde sú.... Telefón napichnutý na PC a všetky priečinky sa tvária že sú prázdne. Pomoooc, mal som tam fotky za 4 roky života môjho dieťaťa.
No a už som v prdeli úplne, nejde mi zapnúť mobil, vždy ma hodí iba do TWRP ale z tadiaľ sa neviem nikam dostať.... Somár som chcel ušetriť tak som kúpil telefón z Číny, NIKDY viac.
 #510787  od VMach3
 před 1 rokem
Chyba není v telefonu z číny

Proveď továrko se zrušením šifrování.
Vindo se to líbí
 #510790  od Matej2018
 před 1 rokem
VMach3 píše:Chyba není v telefonu z číny

Proveď továrko se zrušením šifrování.
Je jasné že som chybu urobil ja, nejakým zázrakom sa mi podarilo dostať do mobilu software a už fičí, no zvláštne... využitých 106GB pamäte, nieje v ňom vôbec nič a keď chcem napríklad urobiť fotku tak mi píše že mám najskôr vložiť SD kartu... nedá sa urobiť ani screenshot, je nejaká šanca že všetky moje fotografie atď sú stále v zariadení a bude sa k ním možné dostať alebo tomu telefónu úplne švitorí?
 #510791  od VMach3
 před 1 rokem
Ke svým datům se již nedostaneš jelikož byly šifrovány, továrkem si odstranil dešifrovací klíč.
Pro plně funkční telefon je teď jediná možnost, továrko včetně zrušení šifrování.
 #510794  od Matej2018
 před 1 rokem
Určite nie je žiadna iná možnosť? Program? Niekto šikovný prípadne. Je to veľa dát, chcem ich nejako zachrániť, musí byť možnosť keďže to tam stále niekde je 😔
 #519247  od BlackHawk
 před 5 měsíci
Zdravím a prosím o POMOC, jestli by mi někdo nedokázal poradit jak vyřešit můj problém.
Telefon, Redmi 4X, mám TWRP 3.2.3-0.
Dneska jsem zkoušel instalaci MIUI 11 global, ale protože mě tam nefungovali nějaké apky jako v MIUI 10.
Tak jsem se chtěl vrátit zpátky na verzi V10.3.1.0.NAMCNXM.
Jenže obnovit v TWRP ze zálohy se mi nepodařilo, psalo to hlášku čevenými písmeny:
"Nelze dešifrovat data. Nelze dešifrovat s přednastaveným heslem. Možná budete muset naformátovat Data.
A potom ještě... Nelze připojit uložiště."
A to samá mi píše, když se pokouším nainstalovat místní ROM - V10.3.1.0.NAMCNXM.
Viz fota která přikládám.
Nevíte prosím někdo co s tím? Už se tady s tím rvu několik hodit a už si nevím rady....

Edit: Ještě jsem zapomněl dodat, že po instalaci a restartu systému mě to hodí zase zpátky do TWRP a potom jsem zjistil, že Vnitřní uložiště má 0 MB...

Obrázek
Obrázek
 #519250  od VMach3
 před 5 měsíci
Tím že jsi nainstalovat Global ROM se ti zašifrovalo úložiště. Pro návrat na CZ SK ROM musíš dešifrování zrušit, což provedeš formátem dat.
 #519251  od BlackHawk
 před 5 měsíci
Děkuji moc za pomoc a přitom to bylo tak jednoduché řešení.... uf foun už zase normálně funguje :-B
 #519661  od baristom
 před 4 měsíci
Můžete mi poradit. Mám telefon redmi note 4x. Používám rom Pixel experience měl jsem Orange fox recovery. Dnes jsem v recovery naistaloval TWRP a nyní se nemohu dostat na soubory a nelze ani format dat ani vipe ničeho.
Viz přiolžený foto.
Obrázek

Edit.
Vyřešeno udělal jsem formát do ext2 a pak zpět do ext4. Potom už se úložiště normálně hlásilo

 #520298  od Sego
 před 3 měsíci
Ľudia prosím o pomoc, na mojom starom Redmi note 3 pro na ktorom mám android 9 od crDroids som v systéme zmenil jazyk z Sk na English XA a po reštarte mi už pri nabiehaní len ukáže phone starting .. one two three a ostane len čierna prázdna obrazovka. Keď pripojím k PC tak ten ho normálne vidí.
Mám v ňom OrangeFox Recovery, dá sa v ňom nejak prehodiť jazyk alebo dať ho do továrenského nastavenia?

vďaka za každú pomoc

TAK UZ SOM PO TOVARENSKOM :)
 #521196  od mobiX
 před 2 měsíci
Ahoj, prosím o radu co vše zaškrtnout při záloze telefonu v TWRP aby po obnově bylo vše stejné v univerzálním návodu pro twrp zde na foru to je trochu jinak pojmenované. Telefon MI12 pro. TWRP 3.7.0_12-Xiaomi12Pro_v6.9_A13, děkuji za pomoc.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
 #521197  od VMach3
 před 2 měsíci
V posledních letech, kdy je využíváno šifrování úložiště a dynamické oddíly, oddílové zálohování v TWRP moc dobře nefunguje.
 #521200  od mobiX
 před 2 měsíci
A jak tedy zálohovat vše v telefonu, aplikace a nastavení, telefon a nastavení? Je nějaká app třeba v obchodě play co to zvládne? Koupil jsem Titanium backup a přestaly dělat aktualizace a nefunguje, zamrzá, pak jsem koupil AlphaBackup a už není v obchodě play stáhly ji.
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat