[Nezaradené témy]
 #517082  od Ploki
 před 1 měsícem
Máte někdo nápad, jakým způsobem by se dala aplikace "Chování aplikací" (takový ten log, co kdy jaká aplikace prováděla - start, práva, ...) dostat na plochu ve formě zástupce?
Nyní se do ní dá dostat např. přes aplikaci Optimalizace -> Spravovat aplikace -> Chování aplikací. Jenže tento způsob je zdlouhavý a hlavně zapomínám, kde přesně se toto nachází a pak to zdlouhavě hledám.
 #517090  od FandaLineageOS
 před 1 měsícem
Zkus Activity Launcher:

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Přidávám jako příklad postup přidání ikony Android auto:

Android auto nemá na ploše vlastní ikonu. Je třeba vytvořit na plochu displeje zástupce této aplikace. K vytvoření zástupce vám dopomůže aplikace „Activity Launcher“, která je volně a zdarma stažitelná z Google Play. Až si Activity Launcher nainstalujete do mobilu, tak ho nespouštějte, ale udělejte toto:

Vlezte do Nastavení (telefonu) > Aplikace > Správa aplikací > v seznamu s app vyhledejte app Activity Launcher a rozklikněte ji > tu rozklikněte „Ostatní povolení“ > a tu povolte „Odkazy na Domovské obrazovce“ (zelené zatržítko). Tímto krokem povolíte app Activity Launcher vytvořit zástupce app Android auto na Domovskou obrazovku.

A nyní k samotnému vytvoření zástupce app Android auto na plochu:
Z plochy otevřete Activity Launcher > najděte v seznamu tu app Android auto a pouze na ni klikněte. Zobrazí se vám podsložky. V těch podsložkách Android Auto vyberte 13tou položku od vrchu (podsložka nad Licence open source). Dlouze na té 13té podsložce podržte prst a ve vyskočené nabídce klepněte na to “ Create shortcut“ a máte ikonu app Android auto na ploše. A to je vše. Pak již z plochy app Android auto normálně spustíte a můžete ji začít používat.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat