[davinci, raphael]
 #479656  od generator
 před 1 měsícem
Ahojte,
všiml jsem si, že po aktualizaci z oficiální v11 na v12 se znatelně zhoršila kvalita fotek.

Aktualizaci jsem provedl v polovině naší "domalené" (to je dovolená, kdy jste doma), a včera jsem začal probírat a upravovat fotomateriál, který za týden vznikl. Ten rozdíl je tak výrazný, že si toho, bez urážky, všimla moje žena. :)
Přitom se moc neměnilo počasí ani objekty k focení (stále stejné děti a osoby).

Pravdou je, že byl stále zapnutý režim AI, který v předchozí aplikaci chyběl.
Fotky po aktualizaci mají narůžovělý nádech, obličeje ztratily detaily, docela hodně fotek je neostrých, chybí jim hloubka.

Kdyby byla jednoduchá cesta jak se vrátit na v11, tak už to udělám, ale při představě dne stráveného konfigurací všech aplikací, ověřování bankovních a platebních systémů mě jímá hrůza.
No ale tento mobil jsem si pořídil také kvůli tomu, že dobře fotí. jestli se to nespraví, nebo nenajdu nějakou aplikaci na fotoaparát, která bude zase pořizovat fotky jako předtím, tak jdu zpět na v11 a tak to zůstane do konce životnosti mobilu.

Máte podobnou zkušenost? Nevíte jestli jde sehnat aplikace fotoaparátu z v11 a nainstalovat na v12?

Díky za jakoukoliv reakci.
 #483100  od Verner
 před týdnem
Zdravím vás. Mám stejný problém. Po stažení aktualizace se mi výrazně zhoršila kvalita fotek. Fotím často a do aktualizování jsem byl s fotoaparátem opravdu nadmíru spokojen. Jsem počítačový antitalent, můžete mi prosím poradit jestli je nějaká možnost krom návratu k továrnímu nastavení jak vrátit fotoaparát do původního stavu ? Z toho nynějšího jsem opravdu hodně smutný a nerad bych kvůli tomu kupoval nový. Jedná se o telefon MI9SE, mám ho asi necelé dva roky a doteď jsem s ním byl maximálně spokojen. Moc děkuji za rady.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 462 uživatelů dne 16 Led 2020, 20:26

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat