[beryllium]
 #413029  od vzteklejpes
 před 5 lety
Dobrý den,

Mám dva problémy týkající se natáčení zpomalených videí. První po aktualizaci na 10.2.2.0 přibyla možnost nahrávání v 960 fps. Proč však mohu natočit zpomalený záznam pouze 10 vteřin? Což v reálném čase je něco kolem jedné vteřiny. Lze to někde změnit?

A druhý problém pokud nahraju video ve 240 fps. Následně ho chci třeba sdílet na sociální síť tak video se trhá a zpomalenou část to jakoby přeskočí. V galerii když dám uložit video tak jak jsem vybral zpomalenou scénu tak decoding dojede do 21% a pak se to ukončí/dokončí. Zkoušel jsem v nastavení vybrat formát h. 264 i 265. Dokázal by mi někdo poradit či nesetkal jste se s tímto problémem?
 #413044  od denial
 před 5 lety
1. zmenit to zrejme nelze
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #413177  od javier95
 před 5 lety
K prvnímu problémů, zpomalené video na 960fps, je extrémně náročné na zápis do paměti, proto nelze nahrát delší. K druhému problémů, taky sem to řešil a žádné řešení sem nenašel, zkrátka slow motiony můžeš ukazovat přátelům pouze na mobilu :unamused: :smile:
 #413246  od vzteklejpes
 před 5 lety
No druhý problém vyřeším asi přenosem do pc a úpravě ve střihovém studiu. Myslíte že video bude v celé stopě obsahovat 240fps?
 #415249  od eisy811
 před 5 lety
Hmmm…
“Samsung mal okrem tohto všetkého vylepšiť aj funkciu super spomalených záberov. Namiesto 0,2 – 0,4 sekundového záberu dokáže S10 zaznamenať až 0,4 – 0,8 sekundy.“
 #415548  od JosephPorta
 před 5 lety
Mozna to bude tim, ze by se musel tel nachazet v indii atd, ale slowmotion videi jsem par videl na fbNevím jestli to video pujde přehrát je to ve skupině PO€O F1(Xi@omi)

O Poco uvazuji, tak snad to udelaji, aby se to dalo posilat
 #527590  od Jiří Jelínek
 před 6 měsíci
Dobrý den, mám takový problém, když ve fotoaparátu natočím zpomalené video tak ve fotoaparátu ho zpomalené mám, ale když se podívám do galerie, tak tam už zpomalené není. Jak to mám tedy udělat abych ho měl zpomalené i v galerii?
Díky za rady.
 #527811  od spachal
 před 6 měsíci
V Galerii netuším, ale obecně na přehrávání slow motion videí používám Slow Motion Frame Video Player - Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť .
Jednoduchý a dělá přesně to, co má :)

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat