Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
79
27%
NIE
218
73%
 #152309  od ingbrzy
 před 9 lety
[html]<h2>
MIUIv6 5.5.1
OFFICIAL CZ SK
</h2>[/html]
Obrázek

--odstranene pre zasadne chyby--

Inštalácia pre Xiaomi zariadenia cez OTA alebo manuálne
- Mi2 / Mi3 / Mi4 / Redmi 1/2/Note - Manuálna inštalácia cez aplikáciu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Prvá Inštalácia z V5 pre Xiaomi Mi2
- Aktualizujte na poslednú MIUIv5 4.12.5 alebo MIUIv6 Special Edition 5.3.27
- V Mirecovery alebo v Nastaveniach urobte FACTORY RESET (Wipe all user data)
- Nainstalujte aktuálnu MIUIv6 cez aplikáciu Aktualizácia

Prvá Inštalácia z V5 pre Xiaomi Mi2A SPECIAL EDITION
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

MIUI FAQ: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

- Podelte sa s nami o svoj názor na dnešný update pocas celého týždna Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)

MIUIv5 už nie je! viac info na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Poznámky:
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Známe chyby v tejto verzii:
Náhodné padanie aplikácie Čistič...!
- Riešenie: Reštart - Čistič - nastavenia - aktualizovat databazu...
Prechod z MIUIv5 na MIUIv6:
- Prechod z MIUIv5 je možný aj bez "Factory reset" (odporúca sa ho urobit) no je nutné znovu aplikovat Default tému (Témy - lokálne "panák" - Default - Použit)
- Ak sa chcete vrátit spät z v6 na v5 je nutný FACTORY RESET a instalacia MIUIv5 4.12.5 cez MiFlash/SPFlash tools!
Pre užívateľov Redmi s 1GB RAM:
- Nastavte si optimalizáciu RAM v Nastaveniach pre vývojárov na - VYPNUTÁ
- Ak nemáte nastavenia pre vývojárov dostupné, 5x poklepte na verziu MIUI v info o telefóne
[html]
<div id="top-line"></div>
[/html]
UPOZORNENIE pre Obchodníkov:
Naše preklady MIUI CZ SK ROM pre Xiaomi telefóny su licencované Creative Commons License 3.0 a ich použitie na komercné úcely bez nášho súhlasu je nelegálne..!

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons
Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Czech Republic License
Obrázek
MirkoStens, MKey, gambac a 2 ostatní se to líbí
 #152318  od kanour
 před 9 lety
Chci se zeptat,stahuju verzi pro redmi note pro 3g,ale jedna verze přes "ODKAZ NA STIAHNUTIE" má velikost 367 Mb , přes mirror to má velikost 405 Mb. Jaký je v tom rozdíl?
Bodlak63 se to líbí
 #152321  od ingbrzy
 před 9 lety
stahujes zly subor...
Bodlak63 se to líbí
 #152327  od Metrix
 před 9 lety
niekedy ti to vyskoci pocas hry a nahlasit sa neda chyba, lebo aj ta blbne
Bravo37 píše:
Metrix píše:optimalizacia blbne, vzdy vyskakuje chyba
Takže nestahovat?? :)
 #152329  od Gervin
 před 9 lety
Doufám že už konečně v prvních sekundách hovoru mě druhá strana uslyší, aktualizace mě poslední dobou příjdou spíš k horšímu. Jak to zasahuje do hovoru, tak jsem z toho rozčílený.
 #152330  od ingbrzy
 před 9 lety
Metrix píše:optimalizacia blbne, vzdy vyskakuje chyba
aka chyba..?
 #152340  od Jatsa
 před 9 lety
Zda se mi, ze se mobil zahriva. :/ Teprve ted jsem si vsiml, ze aplikace po restartu zustavaji ulozeny v pameti, to je nejaka novinka nebo uz je to implementovano delsi dobu?
 #152344  od fblack
 před 9 lety
Aplikace zůstávají v paměti po restartu telefonu už od první aktualizaci na Lolipop
Jatsa se to líbí
 #152345  od groovred
 před 9 lety
Co se změnilo u hudby? ničeho jsem si nevšiml a nevšiml jsem si také žádný rozdíl po zapnuti funkce optimalizovat výkon...
 #152347  od tuxrob
 před 9 lety
Zdar,tak na Redmi2 to vypadá dobře. Nic zvláštního jsem nezaznamenal. Klidne doporucim instal ;-)Děkuji za překlad.
 #152349  od Metrix
 před 9 lety
Akoby chyba aplikacie a vyskoci upozornenie, ze odoslat chybu miui, alebo ukoncit, ak sa nahlasi, tak mi zacalo vyskakovat aj chybu hlasenia chyb a vsetkeho, vsetko som nanovo nainstaloval a zatial to funguje... som v normalnom rezime a nie v rezime optimalizacie vykonu, neviem ci to az nespomaluje telefon...
ingbrzy píše:
Metrix píše:optimalizacia blbne, vzdy vyskakuje chyba
aka chyba..?
 #152351  od ingbrzy
 před 9 lety
to mi nepomoze.. na buduce daj screenhot toho logu.... dik...
 #152352  od Metrix
 před 9 lety
akonahle to urobi zase, tak urobim screenshot, no zatial to po reinstalacii slape
ingbrzy píše:to mi nepomoze.. na buduce daj screenhot toho logu.... dik...
 #152356  od mano
 před 9 lety
dakujem za preklad, pocasicko potesilo O0
 #152357  od lukbe
 před 9 lety
Tak aktualizováno.
Jinak opět mi přišlo že proces aktualizace trvá déle než obvykle, je tam dlouho 0% a nic se neděje a po delší době to ale doběhne bez problému do konce. Takže se nelekejte a čekejte ;)
Počasí v notifikační liště super ;) Zatím jsem žádný problém nezpozoroval...
Děkuji za překlad a přežijte čarodějnice ve zdraví ;)
 #152359  od prokji
 před 9 lety
Aktualizováno,zatím žádné problémy,všechno šlape v pohodě , počasí potěšilo, návrat veškeré hudby /s volbou alba,interpreta/ taktéž , antutu 43730 , spotřeba v normálu. Dík za překlad.
P.S.- těm,kteří mají nečekané problémy doporučuju záloha-FR-obnovení ze zálohy - budete překvapeni,jak se mnoho "problémů " vyřeší/ vlastní zkušenost/ - ta cca půlhodina času za to stojí.... :)
Metrix - optimalizaci jsem zkoušel a znatelný rozdíl jsem nezaznamenal , pravděpodobně se projeví na strojích s 1Gb RAM, pro které je primárně určena /Redmi a spol./
Naposledy upravil(a) prokji dne 30 Dub 2015, 21:24, celkem upraveno 1 x.
Nikopol se to líbí
 #152361  od tuxrob
 před 9 lety
Seká se Galerie. Při přechodu mezi polozkama pozoruji lag! Někdo to může potvrdit? Diky Redmy 2
 #152364  od Dash16
 před 9 lety
Chtěl bych se zeptat, je už v hudbě připadaná kategorie Naposledy přidané? Děkuji za odpověď :)
 #152366  od prokji
 před 9 lety
tuxrob píše:Seká se Galerie. Při přechodu mezi polozkama pozoruji lag! Někdo to může potvrdit? Diky Redmy 2
Dej mediaserveru pár minut na vytvoření thumbnails a indexaci databází..... :)
 #152367  od Flashhik
 před 9 lety
Dash16 píše:Chtěl bych se zeptat, je už v hudbě připadaná kategorie Naposledy přidané? Děkuji za odpověď :)
Ne
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat