[jasmine]
 #397515  od hartom
 před 1 rokem
Ahoj, řeším na svém Xiaomi Mi A2 lite problém s Dual Sim. Mám na obou SIM data, na jedné 10GB, na druhé 3GB a v případě že na první vyčerpám data chtěl bych na ní vypnout data a zapnout je na druhé. Ovšem v tuto chvíli mi fungují data jen na jedné SIM a druhou nemohu donutit fungovat.
Původně jsem měl jen jednu SIM - O2 a přidal jsem druhou od T-Mobile tzn.:
SIM1 - O2 SIM2 - TM
=fungují mi data pouze z O2 i když vypnu data na SIM1 a na druhé jsou .

Prohodil jsem SIMky tzn.
SIM1 - TM SIM2 - O2
=fungují mi data stále pouze z O2 i když na ní vypnu data a na druhé SIM jsou zapnuté

Potom jsem vyndal O2 SIM tzn.
SIM1 - TM a SIM2 - prázdný
=začaly mi fungovat data z TM SIM

Pak jsem znovu vložil O2 SIM tzn.
SIM1 - TM a SIM2 - O2
A teď mi fungují pouze data z TM a z druhé SIM nejdou i když je zapnu.

Jak mám zprovoznit aby mi fungovali data z obou SIM nebo to tento telefon neumí? Nebo je to chyba v systému?
 #397528  od XCrow
 před 1 rokem
Hoj. Predne, telefon podporuje jen rezim "dual stand by" to je, ze kdyz je jedna sim aktivni(vola nebo datuje) druha je odpojena. Presne nevim jak se lisi v tomto A2 a A2 lite, ale na A2 se te proto system pri nastavovani zepta kterou sim chces pouzivat primarne na data a tak to i zustane. Pokud jen vypinas a zapinas data na jednotlivych sim, nic to zrejme neresi, ale v nastaveni "sit a internet je polozka "sim karty" tam pod nazvem "prefered sim" by melo jit zmenit jakou kartu chces preferovat na data. Nevim jestli pak neni treba restart telefonu.

Odesláno z mého Mi A2 pomocí Tapatalk

 #399059  od rbarat
 před 1 rokem
V jeden čas môžeš mať dáta zapnuté len z jednej SIM karty.

Funguje to takto:
1. Treba mať povolené dáta na oboch SIM v Nastavenia/Sieť a internet/Mobilná sieť/Názov operátora/Mobilné dáta -> Zapnúť (ja tam mám operátorov Telekom a Orange, u oboch zapnuté dáta)

2. Vyber SIM, u ktorej budeš v danom okamihu používať dáta v Nastavenia/Sieť a internet/SIM karty/Mobilné dáta

Ak budeš chcieť neskôr používať druhú SIM kartu, nastavíš ju podľa bodu 2.
xsarafobie se to líbí
 #480480  od xsarafobie
 před 1 měsícem
Zajímalo by mne, jestli rady ohledně nastavení má někdo na MI A2 vyzkoušené. Já se snažil na dvou Vodafone SIM přehozením simek i nastavením dle výše uvedeného popisu - vždy mi to stahuje data z paušální sim nebo data na telefonu vypne.
Zkusil jsem tedy oskartu - na webu jsem ji nastavil, aktivoval, částka na měsíc za giga se zaplatila, ale když dám nastavení- mobile data using ... data se mi pustí pouze z paušální SIM.
Samozřejmě - jak už je napsáno, při jedné SIM data fungují jak na jedné, tak na druhé.

Aktuální Android 10.
Na reklamaci to asi není - řekl bych, že soudruzi v Číně něco nedomysleli a byť to teoreticky musí jít, prakticky to nejde.

Velmi rád se budu tlouct hlavou do zdi, když mi někdo poradí, jak to opravdu dát do provozu a vybírat si podle potřeby mezi SIM.
 #480481  od xsarafobie
 před 1 měsícem
tak po dvou dnech a několika restartech jsem čekal u každé operace trochu déle - jelikož jsem brzy přeskočil jinam, nestačilo se prý uložit nastavení.

Postup mimo zmíněné je: Nastavení - síť a internet - SIM Karty - Preferred SIM for Cellular data - zadat požadovanou SIM! počkat cca. 7 vteřin na uložení !

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 1 registrovaný, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 462 uživatelů dne 16 Led 2020, 20:26

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Stevik a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat