[oxygen]
 #401731  od Slayer6
 před 1 rokem
Je tu někdo, kdo už má MIUI10 na našem Max2? V rodině už jsou kolem mě všechny modely Xiaomi zaktualizované, jen já nic :rolling_eyes: tak jak jste na tom vy?
 #401736  od sagitarius
 před 1 rokem
Taky by mě zajímalo, kdy to vydají. Slibovali pro Max2 během listopadu. (jen zapomněli napsat, kterej rok :-)
 #407019  od sagitarius
 před 11 měsíci
To ti nikdo neřekne, když ani Xiaomi dosud nevydalo žádnou konkrétní informaci. Zrovna včera jsem hledat tuto informaci na netu. Informací je spusta, ale na každé stránce píšou něco jiného. Na jednom webu dokonce uváděli MIUI10 pro MAx, Max Pro, Max 3, a na dvojku nic. Ale podle mých dosavadních zkušeností s Xiaomi tu desítku dostaneme docena určitě- prostě se najednou objeví, takže čekat.
Stefan8 se to líbí
 #414356  od Slayer6
 před 10 měsíci
Tak už jsme se dočkali.... Ale přijde mi to samá "omalovánka". Co na to říkáte vy? Z pohledu grafiky se mi líbil víc Miui 9 :thinking:
 #414709  od sagitarius
 před 10 měsíci
Jaká omalovánka? Vždyť je to graficky v podstatě stejné. Jen se zvětšily ty posuvníky na jas a hlasitost, což je paráda, a trošku ikonky na horní liště, což taky vítám. Omalovánka je spíš ta defaultní tapeta, ale stejně používám svoje.
 #414985  od Slayer6
 před 10 měsíci
Jasné, je to vždy subjektivní pocit :wink: těšil jsem se na ovládání gesty, ale asi máme smůlu, když máme fyzické tlačítka... Nebo špatně hledám?
 #414999  od j.jusko
 před 10 měsíci
Ak máš root tak nakoniec build.prop dopiš
qemu.hw.mainkey=0 ulož a reštartuj. Potom ti pribudne položka celý displej.
Aspoň na MI5c a miestnej rom to takto funguje.
 #415042  od sagitarius
 před 10 měsíci
Mě spíš nasralo, že slibovali na Max2 MIUI10 běžící už na A8, ale pořád to jede na 7.1. Google fláká ty verze jak Baťa cvičky, a výrobci nestíhají implementovat do svých zařízení. A Xiaomi jich má sakra spoustu.
 #415043  od sagitarius
 před 10 měsíci
Mě spíš nasralo, že slibovali na Max2 MIUI10 běžící už na A8, ale pořád to jede na 7.1. Google fláká ty verze jak Baťa cvičky, a výrobci nestíhají implementovat do svých zařízení. A Xiaomi jich má sakra spoustu.
 #416262  od sagitarius
 před 9 měsíci
Možná, protože podle posledního vyjádření Xiaomi má Max 2 dostat ještě i MIUI 11.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 432 uživatelů dne 01 Lis 2019, 12:24

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat