[Xiaomi Mi Band]
 #418423  od Zdeněk Listopad
 před 2 týdny
Ahoj,

setkali jste se někdo s podobným problémem? Používám Notify & Fitness se svým Mi Bandem 3 a řeším 2 problémy, které se mi zatím nepodařilo odstranit.

1) I když mám povoleno zobrazování textu na náramku, čas od času se stane, že je text notifikace skrytý. Často to dělá whatsapp, nepodařilo se mi vypozorovat, co má na to vliv.

2) při některých příchozích hovorech mi náramek vibruje jen malou chvilku, cca 5 vteřin, poté zhasne a zároveň se ztiší vyzvánění na telefonu (hovor není odmítnutý, jen nezvoní nahlas).

Moc prosím o radu, už nevím, čím by to mohlo být. Díky moc.
 #418506  od Fuky
 před 2 týdny
ten druhy problem moze byt ze vypnes nechtiac zvonenie priamo na mi bande.ked totiz stlacis pri prichadzajucom hovore to tlacitko,vypnes zvonenie a telefon len vibruje.nemoze tomu tak byt?
 #420112  od Zdeněk Listopad
 před týdnem
To mě napadlo jako jedno z prvích, bohužel, není to tím. Nainstaloval jsem i jinou aplikaci (Mi Band Tools), ale chová se to stejně. Nejhorší je, že je to úplně nepředvídatelné, někdy v pohodě zvoní tak, jak má, a do toho 2x za sebou telefon zvoní cca 3 vteřiny, náramek přestane vibrovat a v tu stejnou chvíli se ztiší zvonění na telefonu. Zkoušel jsem, jestli třeba náramek nereaguje na zvednutí ruky, ale nic takového. To je mi teda záhada, obzvlášť, pokud je to nepravidelné.
 #420120  od Zdeněk Listopad
 před týdnem
Tak záhada vyřešena z 50%. Dělá to jedno specifické gesto náramku, zkuste to prosím někdo taky. Při příchozím hovoru udělejte pohyb zápěstím - směrem k náramku, pak zas nazpět. V tu chvíli se na telefonu ztiší vyzvánění (telefon to dokonce napíše, že vyzvánění bylo ztišeno a náramek přestane vibrovat.

Ještě podotýkám, že to není tím pohybem omylem zmáčknuté tlačítko, protože při zmáčknutém tlačítku se postupně problikávají ty tečky na displeji, než vyzvánění přestane, tady je to hned.

Otázkou zůstává, jak "to" vypnout.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat