[land]
 #314292  od Loki999
 před 2 lety
asi to bude blbá otázka (som celkom noob v tomto) ale keď vyjde MIUI 9 cz/sk rom tak bude sa musieť inštalovať manuálne alebo pôjde normálne cez vstavaný xiaomi update? lebo ingbrzy písal že sa rušia OTA aktualizácie cz/sk..
 #314312  od VMach3
 před 2 lety
Loki999 píše:asi to bude blbá otázka (som celkom noob v tomto) ale keď vyjde MIUI 9 cz/sk rom tak bude sa musieť inštalovať manuálne alebo pôjde normálne cez vstavaný xiaomi update? lebo ingbrzy písal že sa rušia OTA aktualizácie cz/sk..
OTA pro CZ SK ROM není již přes rok. Takže ano, MIUI 9 CZ SK se bude muset instalovat manuálně, stejně jako do teď MIUI 8 CZ SK.
 #314387  od Loki999
 před 2 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 2 lety
Loki999 píše:asi to bude blbá otázka (som celkom noob v tomto) ale keď vyjde MIUI 9 cz/sk rom tak bude sa musieť inštalovať manuálne alebo pôjde normálne cez vstavaný xiaomi update? lebo ingbrzy písal že sa rušia OTA aktualizácie cz/sk..
OTA pro CZ SK ROM není již přes rok. Takže ano, MIUI 9 CZ SK se bude muset instalovat manuálně, stejně jako do teď MIUI 8 CZ SK.
tak potom nemám vašu verziu MIUI? mne to v menu ukazuje takto:
Obrázek
Obrázek

čiže som z toho usúdil že mám verzie MIUI od miuios.cz ale aktualizácie mi normálne chodili týždenne. takže tomu nejak nerozumiem.. alebo to nieje OTA update toto?
(sorry ak to už tu niekto rozoberal)
 #315815  od Advidos
 před 2 lety
Ahoj, jelikož není čínština moje silná stránka :-), prosím o radu při instalaci CZ ROM. Zasekl jsem se hned u podání žádosti. V návodu je jedna obrazovka pro jméno uživatele a druhá pro zadání hesla. Já měl jednu pro obojí, což by nevadilo, ale po zadání jména (jako zde na fóru a hesla (jako zde na fóru a v mobilu, kdy se přihlašuji na Xiaomi účet)) mi to hodí chybu. Heslo mám určitě správně, tj. jako v mobilu to Xiaomi účtu (kontroloval jsem přes passwd -> text).

A rovnou se zeptám na další věc. Když budu chtít zálohovat, stačí použít Xiaomi zálohu přes svůj účet nebo je lepší klasicky zazálohovat vše na kartu + v aplikacích, kde to jde, udělat zálohu.

Předem díky za případně rady. :-)
 #315916  od Advidos
 před 2 lety
To, co jsem popisoval výše, jsem zkoušel doma. Na PC v práci jsem to zkusil také a místo jména a hesla tam bylo pole pro telefonní číslo. To jsem tedy s příslušnou předvolbou zadal spolu s heslem a dověděl jsem se, že moje žádost byla zamítnuta. Asi jak jsem zkoušel se přihlásit, udělalo to paseku. Tak jsem podal žádost znovu a uvedl jsem po pravdě, že chci unlock, abych mohl nahrát českou ROM, mohl smazat nějaké Google aplikace a měl více místa.

EDIT: Po deseti minutách od napsání příspěvku přišla SMS, že mám odemčení povoleno. :-)
 #316022  od Advidos
 před 2 lety
Tak jsem zkoušel odemčení a zasekl jsem se zase. Věřím tomu, že ten návod byl v jisté době super, ale mám obavy, jestli je aktuální stále a jestli postupovat dál, když už na začátku zjistím, že tam chybí nutnost přidat účet v menu pro vývojáře. A po jeho přidání to stejně hlásí, že musím počkat 72 hodin. Chápu, že je to práce mnoha lidí ve volném čase a nestěžuji si. Jen prostě chci mít aspoň tu 99% jistotu, že všechno klapne. Nerad bych byl zbytek léta s bricknutým telefonem. :-)
Obrázek
Obrázek
 #316026  od VMach3
 před 2 lety
Teď musíš čekat těch 72 hodin, poté bude bootloader možný úspěšně odemknout.
Aktuální návod odemknutí bootloaderu je v sekci Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #316040  od Michaal
 před 2 lety
Ahoj,
mám českou romkou tady z fóra stable 8.1.1.0 malcndi a nemám root. Pokud bych chtěl přejít na novější stable V8.2.3.0.MALCNDL. Tak stačí stáhnout zde z fóra zip a přes twrp nainstalovat nebo ještě udělat wipe (a samozřejmě před tím zálohu :wink: )? Přijdu o nějaké data, aplikace atd. v tel??
Ještě jsem se chtěl zeptat jak mám aktualizovat bezpečnostní záplaty androidu? Nyní mám z 5.9.2016... Nebo se bezpečnostní záplaty aktualizují při přechodu na novou verzi V8.2.3.0.MALCNDL? Díky za rady a pomoc...
 #316071  od Michaal
 před 2 lety
@VMach3: Ok, takže odtud stáhnu stable rom Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť pro redmi, pak nakopíruju do tel a v twrp nainstaluji.
Ještě jsem se chtěl zeptat bude na redmi 3s miui9?? Díky za info...
 #316242  od Michaal
 před 2 lety
@VMach3: Ahoj, tak se mi aktualizace povedla :wink: Teď to nějakou dobu otestuju a pak udělám přes twrp zálohu (aby byla aktuální). Díky za pomoc.
Ještě jsem se chtěl zeptat použil jsem v před chozí verzi miui fix na zvuk při nahrátí videa (tady z fóra). Bude tento fix fungovat i vtéto? Díky
 #316250  od Michaal
 před 2 lety
@VMach3: Vyzkouším a uvidím. Ještě jsem se chtěl zeptat. Dříve když jsem přes otisk prstu odemknul tel tak zavibroval. Ale teď nezavibruje a nikde v nastavení to můžu najít abych to opět zapl.
 #316255  od gabriel_roman
 před 2 lety
Zdravim. Chcel by som sa opýtať keďže už som s toľkých informácií naraz trocha dopleteny. Treba vyberať sim kartu na niektorý s týchto úkonov?
1. Odblokovanie bootloadera.
2. Inštalácia twrp.
3. Inštalácia rom CZ/sk cez twrp

Ešte ma napadlo že akou klavesovou skratkou sa dostanem so twrp?
Dakujem

Odoslané z Redmi Note 4 pomocou Tapatalku

 #316256  od VMach3
 před 2 lety
Pokud se ptáš na postup u Redmi Note 4, tak se ptáš v návodu pro jiný telefon.
U Note 4 není třeba u žádného úkonu vyjmutá SIM a TWRP spustíš stiskem tlačítka hlasitosti nahoru při zapínání telefonu.
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 462 uživatelů dne 16 Led 2020, 20:26

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat