[libra]
 #399221  od pastelka
 před 10 měsíci
OH!

Tak update - EDL režim telefon neviděl. Mezi příkaz "adb devices" nenašel zařízení a "fastboot oem edl" začal fungovat až po přepnutí režimu USB na PTP (přenos foto).
Také jsem musel přepnout Windows (7/64bit) do režimu nevyžadujícího podepsané ovladače, aby se načetl HS-USB QDLoader 9008 - do té doby se sice HW detekoval, ale ovladač se odmítl zavést).
Přes MiFlash se mi podařilo nahrát čínskou ROM, která se zaktualizovala na 10.1.1.0. Jakékoliv pokusy o odemčení bootloaderu selhávají hláškou "86012 nelze přiřadit účet k zařízení".
Zvykám si na představu nového telefonu :)

Update 2 - Na oficiálním MI fóru jsem našel MIUI 9 Multilanguage Stable ROM 9.5.2.0.NXKCNFA upravenou pro Fastboot. Nahrál jsem ji přes EDL a telefon je jako nový. Sice stále zamčený, ale naděje umírá poslední.
Což mne vede k dotazu - je možné místní ROM nahrát bez TWRP jen přes EDL při zamčeném bootloaderu?
Ta nemožnost odemčení je prý daná pomalou reakcí Xiaomi serverů, kterým trvá cca 14 dní, než zareagují na změny FW. Většině uživatelů se to prý po čase podaří, tak uvidíme.
 #443000  od DusanM
 před 2 týdny
Páni a toto ste skúšali? Ak som to správne pochopil, tak v MultiROM sa vymení STOCK recovery za TWRP recovery a následne flash cez MiFlash.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat