[virgo]
#294419 od galant
24 bře 2017, 14:40
Ahoj lidi,

občas se mi stane. že jsem nedostupný, i když na telefonu vypadá vše v pořádku, mám čtyři čárky signálu. Když zkusím zavolat já, tak mi to napíše, že jsem mimo síť. pomůže například přepnutí do LETADLA a zpět. Dost to otravuje, zvláště, když čekám hovor a já ani nevím, že jsem nedostupný >:( Děje se to v prvním slotu SIM, operátor T-Mobile, mám týdenní verzi.

Budu ráz za rady, děkuji.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Celkem je online 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 návštěvník (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 249 uživatelů dne 24 kvě 2015, 20:54

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení.

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat