Beryko.cz

Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
74
90%
NIE
8
10%
 #68327  od Black_Fox
 před 3 lety
vidmann píše:Jde u spotřeby mobilních dat nastavit, kdy se má obnovovat limit? Našel jsem jen "kolikátý den v měsíci", což je k ničemu, když mám datový tarif, který se obnovuje po 30 dnech.
Vyúčtování obvykle chodí každý měsíc stejně. Nebo se ti to opravdu posouvá po 30 dnech? To bys za každý rok měl posun o týden :)
 #68334  od vidmann
 před 3 lety
Black_Fox píše:
vidmann píše:Jde u spotřeby mobilních dat nastavit, kdy se má obnovovat limit? Našel jsem jen "kolikátý den v měsíci", což je k ničemu, když mám datový tarif, který se obnovuje po 30 dnech.
Vyúčtování obvykle chodí každý měsíc stejně. Nebo se ti to opravdu posouvá po 30 dnech? To bys za každý rok měl posun o týden :)
Je to předplacený tarif. Tam je to po 30 dnech.
 #68343  od gomehome
 před 3 lety
Dojmy z aktuální verze : 1. subjektivně vyšší jas displeje / jel jsem na lednovou verzi/ 2. Není možné vybrat jako vyzváněcí tón WAW soubor. Musel jsem soubor převést do MP3, pak je to ok. Než jsem na to přišel, zmeškal jsem několik důležitých hovorů. V nastavení vyzvánění byl vybrán původní WAW soubor, ale prostě nezvoní. 3. Zvuk přijaté zprávy je nějak propojený/prohozený se zvukem pro oznámení. Při obdržení sms se ozve zvuk pro oznámení. Oznámení jsem nedostal zatím žádné, takže nemůžu tvrdit zda je to opravdu nějak prohozené, minimálně hodně matoucí. Po zjištěni problému s vyzváněním jsem raději znovu vybral zvuk pro sms a nebyl jsem schopen donutil tel., aby prostě spustil požadovaný zvuk. Několik restartů a stále nic. Pak jsem omylem změnil i zvuk u oznámení /dal jsem tam můj zvuk pro sms:-)/ a najednou to jde. Jinak další problémy nezjištěny.

Celému teamu děkuji za skvělou práci. Good job !
 #68357  od vavraCZe
 před 3 lety
Kdyz si okopiruju tel cislo... Jak ho vlozim do ciselniku, aniz bych musel pred to dat cislo a aktivovat ten radek?
 #68361  od McVitas
 před 3 lety
Stále nefunguje notifikace na příchozí email! Už mě to pěkně točí. Nekupoval jsem si mi2s supr chytrý telefon a nemám gigantický datový tarif abych si ani nemoh přečíst mejl na mobilu ve chvíli kdy přijde! Tušíte jestli na tom někdo dělá? Mám se zeptat na miui.com?
 #68362  od vrána
 před 3 lety
Mně teda na MI2S notifikace na nové maily fungují, jediné, co teď hapruje, je přímý vstup z roletky, ale zase mě to tak moc nerajcuje.
Edit: Zato mi, koukám, zmizel tady v Tapatalku podpis, no co má tohle bejt?
Edit2: Grrr, nemám rád aplikace, co si mění nastavení samy od sebe
 #68365  od StanY
 před 3 lety
ingbrzy píše:ktory telefon a verzia MIUI..?
Redmi Note ... 4.6.27

Dik (a omluva za neuvedení zakladnich informací :) )
 #68377  od dabyxxx
 před 3 lety
Dnes to bude ve znamení Kitkatu
 #68386  od McVitas
 před 3 lety
Vráno a u toho emailu máš push automaticky nebo v určených intervalech? Já používám outlook.com a to je metoda push. Pošlu si email a žádná notifikace se neobjeví. A v aplikaci email je to hned bez manuálního refreshování
 #68387  od vrána
 před 3 lety
Hele já používám tu nativní mailovou aplikaci s nastaveným časovým intervalem. Běží mi tu asi 5 mailových účtů.

Odesláno z Xiaomi MI2S (32GB) via Tapatalk
 #68388  od Ex:Jhon Doe
 před 3 lety
McVitas píše:Stále nefunguje notifikace na příchozí email! Už mě to pěkně točí.
To bude problém na tvé straně, mně to funguje od té doby, co telefon mám, tj. ±- půlrok.
 #68392  od Black_Fox
 před 3 lety
vavraCZe píše:Kdyz si okopiruju tel cislo... Jak ho vlozim do ciselniku, aniz bych musel pred to dat cislo a aktivovat ten radek?
Telefon -> tlačítko menu -> Vložit
 #68396  od BlueSeven
 před 3 lety
StanY píše:Zdravím, mám takovou anomálii :) .. pokud mě ráno vzbudí budík a ať ho odložím bo típnu ... tak po následujícím ať už příchozím bo odchozím hovoru (je jedno za jak dlouho), po ukončení toho hovoru se mi spustí melodie co je na budík nastavena a nejde udělat nic než restart telefonu ... jinak tu melodii nejde stlumit ukončit nic ... žije vlastním životem :) ...
Setkal se s tímto někdo ?
Dík ...
Asi to nepatří do tohoto tématu, ale mám na Xiaomi Note velice podobnou situaci.
Když vypnu budík tažením, tak je vše OK. Dnes se mi stalo, že jsem měl telefon už v kapse a při zazvonění pro něj šáhnul, tak se ztišil ale zůstalo upozornění v notifikační liště, kde jsem dal zrušit. Asi za půl hodiny se sama spustila melodie budíku, nikde se nic neukazovalo a pomohl až restart.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
    Beryko.cz

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat