[1GB RAM=HM2014811, 2GB RAM=HM2014813]
 #221769  od Barnyx
 před 3 lety
Zdravím,
vzhledem k tomu, že používám tvrzené sklo poprvé, chci se zeptat zkušenějších uživatelů, zda mají také problém s horšími vlastnostmi doteku po aplikaci tvrzeného skla - jedná se o vadné rozpoznání "tažení prstem" - např. v seznamu aplikací táhnu směrem dolů (směr seshora doprava dolů) a spustí se aplikace, přes kterou jen přejíždím, nebo u psaní pomocí SWIFT metody je v podstatě nemožné napsat zprávu (opět nejproblematičtější směr seshora dolů doprava.

Jediné nastavení, které jsem našel - Systémová nastavení / Přístupnost / Prodleva přidržení nemá na toto vliv (ROM Nexus Experience)

Se startovací folií XIAOMI jsem toto nezaregistroval - nalepil jsem levné sklo z ALIEXPRESSU a začaly se projevovat tyto problémy, takže jsem objednal NILLKIN (CZ distr.) a je to snad ještě horší - někdy jde bez problému, někdy je telefon v podstatě nepoužitelný, což mě přivádí, že např. nemám správné parametry pro používání tvrzených skel (prst se pohybuje zřetelně hůř, než s původní fólií) - ale je nějaká podobná zkušenost mezi uživateli?

Ještě dodám, že sklo je nalepené velmi precizně, žádné bubliny apod. (jen mě u NILLKINA překvapila jen jedna slepovací folie, ale snad to tak mají vymyšlené)

Díky :)
cbf15806 se to líbí
 #221774  od kalina.tomas
 před 3 lety
Já mám sklo Nillkin (z Aliexpressu, takže ani není jisté, jestli pravé) a s rozpoznáním dotyků nemám sebemenší problém. I tento příspěvek píšu pomocí swipe. Jediný problém mám s proximity senzorem, kdy občas musím přes něj přejet, aby si telefon nemyslel, že je v kapse a šel odemknout. To ale přisuzuji špatnému nalepení, cca 1 mm výš a nejspíš se mi potkává hrana otvoru pro reproduktor se senzorem. Mám doma ještě jedno sklo, příště už si dám větší pozor :-)

Odesláno z mého 2014813 pomocí Tapatalk
 #222041  od alivit
 před 3 lety
Žádný problém jsem nezaznamenal.
První sklo Nillkin,které bohužel nevydrželo pád telefonu,ale telefon ochránil .
Druhé sklo je no-name. a také vše v pohodě.
 #222049  od Barnyx
 před 3 lety
Asi mám nekompatibilní ruku:-)
Když klouzám prsty přes zadní kryt, je pohyb krásně plynulý, když přes tvrzené sklo, tak opravdu cítím, jak "dřu" po displeji a v podstatě pro telefon vznikají trhané pohyby, mám trochu mokřejší prsty (teda ne že by tekly potem), ale i tak jsem se s tím u žádného předchozího telefonu nesetkal ať už s fólií, nebo bez.
 #222051  od ecilehard
 před 3 lety
A není problém v té romce? Myslím že jsem měl v nějaké, už nevím v jaké, taky divnou citlivost dotyku.

Odesláno z mého 2014811 pomocí Tapatalk
 #222055  od Barnyx
 před 3 lety
V ROMCE problém u mě nebude, dělá to i v RECOVERY, a u prvního neznačkového skla jsem asi ještě byl na MIUI, fakt ale cítím, jak mi po tom skle vůbec nekloužou prsty:-(
 #446103  od cbf15806
 před 4 týdny
Omlouvám se za vytahování starého příspěvku ale mám podobný problém jako autor tohoto vlákna. (V podstatě při hledání dotazu na google, mi vyjelo toho vlákno :-D ).
Nalepil jsem ochranné sklo a rozdíl mezi originálem je zcela propastný. :tired_face: Prst po displeji daleko hůře klouže nebo telefon sám registruje neexistující dotyky.
 #446146  od rasto9966
 před 4 týdny
Tak treba vyskusat sklo od ineho vyrobcu, alebo tensie sklo, predavaju sa rozne hrubky. Ak nepomoze, tak obal a foliu.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat