Beryko.cz
[aries]
 #304139  od mates1
 před 5 měsíci
Zdravím vás,
mám MI2s a beru jí jako nejlepší telefon, co vůbec můžu mít ovšem - jsem zcela technický antitalent a ikdyž se tu snažím pročítat diskuze a věci ohledně těchto telefonů, narážím hlavně na pojmy jako jsou room, flash, cache... a já z toho vím naprosté NIC :blush:
Jsme bezradná a nevím přesně, co by telefonu mohlo pomoci... mám ho už asi 2 - 3 roky, za tu dobu jsem musela několikrát vyměnit displej, protože mi telefon nešikovně upadl. Nicméně vesměs telefon bezproblémů fungoval, ovšem poslední rok se to nějak mele. Je fakt, že aktualizaci jsem nedělala už hooodně dlouho a poslední měsíce, co jsem ho chtěla aktualizovat, tak to už pak nikdy nešlo. Aktualizace se prostě nechtěla stáhnout, tak jsem to nechala být. Ale telefon dělá čím dál tím více neplech. Sam se občas restartuje, když je v klidu nebo když je v provozu, třeba fotím a najednou bum, resetuje se. nebo se seká, když na něj šátrám prstem, tak se neděje to, co bych chtěla, ale udělá se sto jiných věcí, protože se jakoby dotyky udělají na jiných místech, což o to, stane se, jenže telefon třeba začne sám telefonovat lidem, nepustí mě tam kam chci, protože dělá něco jiného, pořád přeblikává, označuje, roluje.... začíná to být deprimující, protože při práci s ním se vlastně dlouho nedostanu k tomu, co původně chci a hlavně to telefonování lidem, to je pjůser. Zvláště, když to telefon začne dělat třeba pozdě večer.... Nevím, čím to je. Potřebuje novou aktualizaci? Nové MIUI? Nový displej? Displeje jsem vždycky kupovala z aliexpresu a teprve poslední dva začaly fakt blbnout, nebo tedy nevím, jestli displeje, ale telefon začal nespolupracovat. Displeje měnil vždy stejný člověk.
Verze androidu: 4.4.4 KTU84P, MIUI píšou v infu 5.3.27 ale mám za to, že je v telefonu MIUI 6. Tak nevím, jestli hledám ve špatném místě, ale měli by být vážně 6.
Poradíte mi - pro laicka - co ta moje Mi2s potřebuje, aby byla zase normální a nedělala si neustále co chce?
Děkuji vám :smirk:
 #304177  od VMach3
 před 5 měsíci
MIUIv6 opravdu máš, 5.3.27 je datum sestavení.
V první řadě zkus obnovení továrního nastavení (za tu dobu si to telefon zaslouží).
Obávám se že nevyžádané dotyky (ghost touch) není softwarová závada, ale vadná dotykovka.
Pokud by si chtěla aktualizovat na aktuální MIUIv8, je třeba nainstalovat pomocí MiFlash aktuální čínskou rom (pro sloučení oddílů), poté nainstalovat TWRP recovery a následně aktuální CZ/SK rom.
Jednotlivé kroky jsou popsány Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.
 #304218  od mates1
 před 5 měsíci
Děkuji za odezvu ;) prvotně zkusím to obnovení. Popřípadě pak to podle návodu, ale jsme fakt ohledně elektroniky amatér, tak doufám, že s tím telefonem něco blbě nevykutím :blush:
    Beryko.cz

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 249 uživatelů dne 24 Kvě 2015, 20:54

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat