[hydrogen, PRO=helium]
 #372077  od Libor Pokorný
 před 5 měsíci
Nejdou nastavit stažené témata ani stahovat nové, píše že pro danou oblast nelze???????Co je to zas za prasárnu!!!
 #372082  od gogocar
 před 5 měsíci
Přepni si region na stát mimo EU. Kdyby si hledal nemuset jsi založit nové téma na otázku která tu je zodpovězena snad 100x :disappointed: :rage:
nastavení - další nastavení - region(oblast)
Vážení přátelé,

kvůli změnám v právních předpisech v některých zemích dočasně pozastavujeme online obchod s tématy a služby Mi Message na některých trzích.

Společnost Xiaomi bere velmi důrazně na soukromí uživatelů a bude dodržovat veškerá pravidla týkající se soukromí. Doufáme, že tyto služby zpřístupníme online, jakmile budou provedeny úpravy, které nám umožní vyhovět změnám v nařízeních. Mezi postižené země patří: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Rumunsku, Slovensku, Slovinsku, Španělsku, Švédsku a Velké Británii.

Když se uživatelé v těchto zemích budou aktualizovat na další verzi MIUI (vývojář ROM pro Mi 6, Mi Max, Redmi Note 2 24. února, vývojář ROM pro všechny ostatní modely na 2. března, stabilní ROM pro všechny modely při příští aktualizaci), Aplikace Témata již nebude k dispozici a uživatelé nebudou moci používat webovou stránku motivů k načtení motivů do svých zařízení. Témata a tapety, které jsou již uloženy na telefonech uživatelů, nejsou ovlivněny a mohou být i nadále používány. Všechny výchozí témata, upozorňující zvuky a tapety jsou také neovlivněny. Současně bude služba Mi zpráv také zakázána.

MIUI má vždy za cíl poskytnout skvělé uživatelské zkušenosti a přizpůsobitelnost. Snažíme se o aktualizaci a vylepšení obchodu s tématy a doufáme, že v blízké budoucnosti přineseme novou a ještě lepší verzi.

Děkujeme vám za trpělivost a pochopení. Tým MIUI
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat