Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
74
90%
NIE
8
10%
 #67087  od ingbrzy
 před 10 lety
[html]<h2>
MIUIv5 4.6.27 OFFICIAL CZ SK
</h2>[/html]
Obrázek

XIAOMI ZARIADENIA ODKAZ NA STIAHNUTIE MIRROR
Xiaomi Mi2, Mi2S, Mi2SC (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi2A (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi3 TD-SCDMA Tegra4 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ---
Xiaomi Mi3 WCDMA S800 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Redmi 1S WCDMA - Stable 24.0.0 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ---
Xiaomi Hongmi/Redmi WCDMA - Stable 15.0.0 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ---
Xiaomi Hongmi/Redmi TD-SCDMA - Stable 15.0.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ---
Xiaomi Redmi NOTE WCDMA - Stable 23.0.0 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ---
Xiaomi Redmi NOTE TD-SCDMA - Stable 23.0.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ---
Inštalácia pre Xiaomi zariadenia cez OTA alebo manuálne
- Manuálna inštalácia cez aplikáciu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Návod na inštaláciu pre Xiaomi Hongmi cez aplikáciu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

MIUI FAQ: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

OSTATNÉ ZARIADENIA ODKAZ NA STIAHNUTIE MIRROR
Samsung Galaxy S II (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Samsung Galaxy S III (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Samsung Galaxy S4 i9500 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Samsung Galaxy Note 2 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
HTC One X (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Google Galaxy Nexus (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Google Nexus 5 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Meizu MX2 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
ZTE Nubia Z5S Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
HTC One Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
ZTE Nubia Z5S mini Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Nexus 7 II 2013 Wi-Fi (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 
Ostatné zariadenia:
Inštalácia cez OTA alebo manuálne

- MIUI ROM s CZ/SK cez CWM/TWRP
- REBOOT
- Gapps sú integrované do ROM

- Podeľte sa s nami o svoj názor na dnešný update počas celého týždna Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)
Poznámky:

- Ak sa vám neotvára Email z lišty a nefunguje widget emailu, v prílohe je original Email.apk bez CZ/SK
- Ak Vám padá launcher po vyčistení RAM, povoľte aplikácií Weather BZ spustenie pri štarte...
- OTA bude nastavená neskôr..
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
[html]
<div id="top-line"></div>
[/html]
UPOZORNENIE pre Obchodníkov:
Naše preklady MIUI CZ SK ROM pre Xiaomi telefóny su licencované Creative Commons License 3.0 a ich použitie na komercné úcely bez nášho súhlasu je nelegálne..!

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons
Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Czech Republic License
Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Luky, vrána, Cerggman se to líbí
 #67101  od leakydog
 před 10 lety
Ahoj, zkoušel už někdo v této verzi zprovoznit synchronizaci s micloud? Přijde vám už sms? Díky
 #67105  od gonzo
 před 10 lety
U mě beze změn. A co mi-tools? Buď dělám něco špatně nebo je v této verzi nefunkční
Tak nakonec pomohl reinstal mitools
Naposledy upravil(a) gonzo dne 27 Čer 2014, 23:16, celkem upraveno 1 x.
 #67106  od martas.ts
 před 10 lety
U mě zatím všechno šlape jak má a řekl bych že i rychleji než s 4.6.20.
 #67107  od djha53k
 před 10 lety
Mirror mi stale tvrdi ze: The file you requested was not found
A na primarni se z prace nedostanu :(
 #67109  od ingbrzy
 před 10 lety
Goo.im trva 6h kym sa refreshne a zisti, ze su uz nahrane nove subory.... MADE IN USA... :-)

~Tapatalk~
 #67114  od holy
 před 10 lety
Myslíte že někdy bude ten e-mail fungovat? :-D už mě fakt nebaví pořád stahovat aktualizace a pak anglický e-mail :-D nějak stále nemůžu pochopit že anglický e-mail funguje a český ne. Vždyť je to po sobě minimálně 10 jdoucích aktualizací. To jako český překlad tu aplikaci zlikviduje? Fakt díky za odpověď :-D
 #67118  od martas.ts
 před 10 lety
Co konkrétně ti nefunguje? Mě na 4.6.20 padal, ale vyřešilo to vymazání dat aplikace. Teď mi funguje v pohodě, akorát to neumí otáčení na šířku, což je prý ale vlastnost.
 #67121  od ingbrzy
 před 10 lety
holy píše:Myslíte že někdy bude ten e-mail fungovat? :-D už mě fakt nebaví pořád stahovat aktualizace a pak anglický e-mail :-D nějak stále nemůžu pochopit že anglický e-mail funguje a český ne. Vždyť je to po sobě minimálně 10 jdoucích aktualizací. To jako český překlad tu aplikaci zlikviduje? Fakt díky za odpověď :-D
Zial problem nie je samotny preklad (xml) ale rekompilacia apk suboru.. KingSoft v Email.apk nedodrziava standardy a nase nastroje si s tym zatial nevedia poradit co sposobuje chybu, ze sa neotvara z lišty nový email a nefunguje widget... Pokial ti to velmi vadi, mozes pouzit ktorukolvek alternativu z Google Play..

~Tapatalk~
holy se to líbí
 #67126  od ingbrzy
 před 10 lety
Viem.. Bude neskor... Mozno zajtra.. Dnes uz nemam cas.. Sorry...

~Tapatalk~
 #67128  od ingbrzy
 před 10 lety
Nie..

~Tapatalk~
 #67130  od kulin
 před 10 lety
Widget u kalendare - agenda. Zobrazuje mi jen firemni exchange kalendar (pouze 3 udalosti), ale google ne.
 #67135  od Wix010
 před 10 lety
Jak poznam, jestli mam tu novou verzi? Vse mi probehlo nejak moc rychle.
 #67136  od ingbrzy
 před 10 lety
nastavenia - info o telefone - MIUI 4.6.27
 #67138  od djha53k
 před 10 lety
Tak jsem se odvážil opět upgradovat...

Ale co je tohle když jsem otevřel poprvý Security... fakt netusím.
Takže jsem odškrtl zatížítko a dal Cancel...
Je tu někdo kdo to umí přeložit???
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #67139  od ingbrzy
 před 10 lety
prepni si do CZ alebo SK... tam to prelozene je... :)
 #67141  od ingbrzy
 před 10 lety
nie... 24.0.0 je nasa posledna pre Redmi 1S...
 #67142  od Wix010
 před 10 lety
ingbrzy píše:nie... 24.0.0 je nasa posledna pre Redmi 1S...
A co mam tedy delat? mam Redmi 1s, ale nevim jak updatnout.
 #67143  od ingbrzy
 před 10 lety
Wix010 píše:
ingbrzy píše:nie... 24.0.0 je nasa posledna pre Redmi 1S...
A co mam tedy delat? mam Redmi 1s, ale nevim jak updatnout.
no hlavne hladat a citat.. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #67144  od Wix010
 před 10 lety
ingbrzy píše:
Wix010 píše:
ingbrzy píše:nie... 24.0.0 je nasa posledna pre Redmi 1S...
A co mam tedy delat? mam Redmi 1s, ale nevim jak updatnout.
no hlavne hladat a citat.. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
To presne jsem delal, ale me to po restarte jde do cinskych znaku, potom vybiram jazyk a potom dam restart. Co je tedy spatne?
 #67152  od cool_point
 před 10 lety
Mikey je na Nexus 7 zrejme ako systémová apk, nie užívateľská. Nejde odinštalovať. Obrázek
//na m7 ide odinštalovať, neriešim, len upozorňujem.
Odoslané z Nexus 7 (2013) MIUI pomocou Tapatalku
 #67155  od Marty34
 před 10 lety
Nepsali jste v minule aktualizaci ze je uz prelozeny i widget s pocasim? Ja to mam i po teto akt. stale anglicky.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat