[Smartwatch]
 #293561  od edrin
 před 7 lety
Ahoj, kde bych si mohl stáhnout tu tvou verzi treningu v češtině?

Dík za odpověď
Puzzlehead píše:Zdravím ve spolek.
Stal jsem se hrdým vlastníkem jednoho kousku a po té, co jsem si přehrál z čínštiny na češtinu, jsem si trochu zkusil hrát s ostatními aplikacemi.
Pro začátek jsem si trošku víc přeložil aplikaci TrainingPlan.

Do hodinek ji dostat je také jednoduché
C:adb>adb devices
#List of devices attached
#5a0a2616 device


C:adb>adb root
#restarting adbd as root

C:adb>adb remount
#remount succeeded

C:adb>adb push TrainingPlan.apk /system/app/TrainingPlan/
#4787 KB/s (828468 bytes in 0.169s)

C:adb>adb reboot
Tady pár obrázků, kdyby měl někdo zájem.
 #293563  od martinh22
 před 7 lety
train plan je celý přeložen Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Puzzlehead se to líbí
 #293617  od Puzzlehead
 před 7 lety
edrin píše:Ahoj, kde bych si mohl stáhnout tu tvou verzi treningu v češtině?

Dík za odpověď
Puzzlehead píše:Zdravím ve spolek.
Stal jsem se hrdým vlastníkem jednoho kousku a po té, co jsem si přehrál z čínštiny na češtinu, jsem si trochu zkusil hrát s ostatními aplikacemi.
Pro začátek jsem si trošku víc přeložil aplikaci TrainingPlan.

Do hodinek ji dostat je také jednoduché
C:adb>adb devices
#List of devices attached
#5a0a2616 device


C:adb>adb root
#restarting adbd as root

C:adb>adb remount
#remount succeeded

C:adb>adb push TrainingPlan.apk /system/app/TrainingPlan/
#4787 KB/s (828468 bytes in 0.169s)

C:adb>adb reboot
Tady pár obrázků, kdyby měl někdo zájem.
Ahoj,
tady ho máš
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #293618  od Puzzlehead
 před 7 lety
martinh22 píše:train plan je celý přeložen Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Ahoj,
právě že celý není přeložen. Proto jsem si ho překládal. ;)
Je potřeba přeložit "assets"Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Tak to tam zkus ještě zahrnout.

Díky za tvou práci
 #293622  od martinh22
 před 7 lety
Puzzlehead píše:
martinh22 píše:train plan je celý přeložen Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Ahoj,
právě že celý není přeložen. Proto jsem si ho překládal. ;)
Je potřeba přeložit "assets"Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Tak to tam zkus ještě zahrnout.

Díky za tvou práci
ok pošlu mu to tam a díky
 #293646  od Puzzlehead
 před 7 lety
martinh22 píše:
Puzzlehead píše:
martinh22 píše:train plan je celý přeložen Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Ahoj,
právě že celý není přeložen. Proto jsem si ho překládal. ;)
Je potřeba přeložit "assets"Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Tak to tam zkus ještě zahrnout.

Díky za tvou práci
ok pošlu mu to tam a díky
Jen nevím jak to bude fungovat. Já jsem přepsal původní jazyk, protože mi to přejmenovaný adresář nechtělo vzít, ale nevím jak to funguje, když se to dá nové romky.
 #293683  od Puzzlehead
 před 7 lety
Puzzlehead píše:Jak se dá odstranit záznam Wifi sitě?
Změnilo se heslo a já potřebuji dát nové, ale hodinky se chtějí hned připojit se starým heslem.
O wifi nikdo nic nevíte?
 #293691  od martinh22
 před 7 lety
zatím ne jedině factory reset
 #293955  od general77
 před 7 lety
Ahoj, mám jeden dotaz, zapomněl jsem před instalací češtiny nainstalovat aktualizace ještě v čínštině. Teď když se mi ukáže aktualizace (1.2.11C), tak se hodinky pokoušejí aktualizaci stáhnout, ale po chvilce to skončí chybou a hodinky se restartují.
A ještě jeden dotaz, zda se dá někde nastavit, aby se hodinky aktivovaly jen ťuknutím na display?
 #293968  od FNS
 před 7 lety
Ahoj general77, aktualizace vzduchem (Over The Air - OTA) se Ti nezdaří, protože se Ti pokouší nainstalovat aktualizaci pro originální čínskou verzi ROM, nikoliv pro Tvou současnou PACEfied ROM. A tyto dvě verze nejsou totožné!!

V současné době lze aktualizovat PACEfied ROM výhradně přes počítač.

A k Tvé druhé otázce je odpověď v Nastavení - Common - Probuzení dotykem.
 #294535  od martinh22
 před 7 lety
tak vyšla včera nová rom 1.2.13 trochu s ní byl problém jí dostat protože nastaly změny v aktualizaci a v souborech pokud jsem to dobře pochopil.
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Neuer_User
Looking at the decompiled apks, it seems they so far only added chinese texts for the new features. No english translations are there. Bad thing is, there are no default translations for these texts then, so the apps will force close when using non-chinese language. That means, I probably need to find all of them and translate them, before I can release an update.

On the positive side, they seem to have added English translations for the training plan app. Not sure, if they have all, but at least most of them. Well, I know, WE had them for a long time already (thanks to our community), but now, as they add them into the official release, I can probably remove ours.

Well, will all take some time...
With Google translate from Chinese 1.2.13 log file :

update Logs:
- Added WIFI Automatic Data Synchronization Strategy (Trying to Synchronize at 11:00 and 22:00 Daily)
- Added the latest weekly presentation of the data center
- Added Sharp Charge to Customize the Digital Dial
- Optimize the Sport Lock Screen 100 km Above Mileage Data Accuracy
- Fixes the lock screen when the custom dial shows the problem
- Fix the data center time display problem
- fix the US daylight saving time related issues
- fix several bugs development
- add new wachwaces

a zároveň vyšla nová verze app amazfit do mobilu
 #294582  od martinh22
 před 7 lety
zbani píše:u mne pres OTA zadna nova verze neni k disposici... jedu na .11
tak je neco spatne mne se zobrazuje uz od vcera od 16.00 ale jelikoz mam pacifed trvale musim pockat az bude upravena
 #294595  od Neexus
 před 7 lety
Má někdo zkušenosti s těmahle hodinkama na iOS? A celkovou funkčnost s GPS a vším v nás v česku? Jsou dostupné aplikace třetích stran jako třeba poznámky a podobně? Díky.
 #294692  od martinh22
 před 7 lety
takže vyšla nová rom

PACEfied AmazFit rel 8 (1.2.13) permanent install released
Dear all

I just released PACEfied rel 8, which is the first one based on the Chinese development firmware series. It is available as an update from rel 7 and a full install.

Huami has restructered some of the translations, so I needed to spent quite some time to get it working again. Unfortunately, Huami is now very lazy and only targets the Chinese market with this firmware. They therefore even violate Android programming practices and just skip implementing default string texts. This then leads to force closes on any language other than Chinese. I tried to fix them, but may have missed some. If you experience Force Closes, please report it.

NOTE: This ROM will NOT lock your bootloader. BUT THE OFFICIAL HUAMI FIRMWARE DOES!!!
NOTE: Do NOT upgrade to official Huami firmware first. 1.2.13 is known to lock your bootloader to keep you from using PACEfied.

Update from Rel 7 (1.2.11c) to Rel 8 (1.2.13), permanent install (trvalá): Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Rel 8: Full install Version 1.2.13, permanent install(trvalá): Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

takže návod na straně 13 :)

zdroj: XDA
 #294707  od tata73
 před 7 lety
Hodinky očekávám do týdne China verzi ..Takže otázečka Mám provést ofiko. aktualizaci před flešováním na PACEfield ? Chtěl bych permanentní instalaci PACE ? Protože mě vystrašila ta věta o uzamknutí BL ???
 #294722  od martinh22
 před 7 lety
tata73 píše:Hodinky očekávám do týdne China verzi ..Takže otázečka Mám provést ofiko. aktualizaci před flešováním na PACEfield ? Chtěl bych permanentní instalaci PACE ? Protože mě vystrašila ta věta o uzamknutí BL ???
první než budeš dělat pacifed, tak stáhnout nejaktuálnější rom přes OTA to znamená na hodinkách nastavení (matička ve fialovem kroužku) -> update (šipka nahoru v kruhu) bude to chtít připojení k wi-fi takže musíš mít zároveň spárované hodinky "poslední CN fw 1.2.13" a pak teprve můžeš flashovat pacifed

pacifed permanentní máš i tady návod strana 13
 #294724  od martinh22
 před 7 lety
na odemknutí Bootloader BL bude prý video psal ńa XDA Neuer_User
 #294812  od Puzzlehead
 před 7 lety
Tak jsem si po aktualizaci doplnil víc češtiny do některých aplikací a dále prozkoumávám a měním. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

Doplnil a upravil jsem:
týdenní sporty
tréninkový plán
ve vzhledu hodinek - "I am Runner" přeložil dny, u ukazatele sportu přeloženy jednotlivá pole (zatím bez výstrah)


Tady jsou aplikace a adresáře, ve kterých jsou překládané soubory a překládané obrázky.

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #294813  od martinh22
 před 7 lety
některé jsem už poslal minule ale prozatím je ještě nezařadil protože byl problem s aktualizací a některé soubory se zase změnily
 #294815  od martinh22
 před 7 lety
Puzzlehead píše:Tak jsem si po aktualizaci doplnil víc češtiny do některých aplikací a dále prozkoumávám a měním. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

Doplnil a upravil jsem:
týdenní sporty
tréninkový plán
ve vzhledu hodinek - "I am Runner" přeložil dny, u ukazatele sportu přeloženy jednotlivá pole (zatím bez výstrah)


Tady jsou aplikace a adresáře, ve kterých jsou překládané soubory a překládané obrázky.

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
když tak se registruj tady Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

pak issues tam to vlož všechno za zipované
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 69

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat