[Xiaomi Mi Band]
 #481413  od Bodl99
 před 6 měsíci
To povrchové sklo je lepené a ještě je na něj lepený displej. Takže to na 99% opravit nejde.
 #482340  od Mireczech85
 před 6 měsíci
Mám problém s párováním Mi Band 5 s telefonem Mi 8. Modelová situace. Vypnu BT, zapnu BT, zapnu Mi Fit a aby se náramek připojil, potřebuje přístup k poloze, který musím potvrdit.

Na Mi Band 4 s telefonem Mi9SE nic takového není. Jednou jsem náramek spároval a pak už jen zapnu/vypnu BT a nikdy po mě nechce přístup k poloze. Vlastně pouze pokud zapnu aplikaci Mi Fit a mám vypnuté BT.

Řešil a vyřešil někdo podobný problém?
Děkuju
 #491906  od Michal Paszek
 před 1 měsícem
Když si mě­ří­te jízdu na ko­le,tak to ne­za­zna­mé­na v apli­ka­ci mi­fit výš­ko­vý pro­fil tra­sy. Ne­ví­te jak je to u amazfi­tu? A zda nejde u amazfi­tu blo­ko­vat spor­tov­ní ak­ti­vi­tu. Čas­to se mi mi band 5 když je­du v bun­dě ne­bo bě­žím sám od se­be se vy­pne a vrá­tit to nejde.
 #495319  od Luko69
 před týdnem
Do cinskej verzie ide nahrat aj Global firmware ? Resp. ide tam spustit aj iny, ako CN a ENG jazyk ?
 #495321  od Shoxxx
 před týdnem
Mám sice globální verzi odloženou v šuplíku, ale pochopil jsem, že i v čínském firmwaru byly všechny jazyky. Jenže v nějakých novějších Mi Fitech to zase omezili pouze na CN/ENG. Podívej se do Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, ale možná to půjde nakonec použitím upraveného Mi Fitu a ručním přehráním firmwaru přes Notify & Fitness viz. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.
Luko69 se to líbí

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 462 uživatelů dne 16 Led 2020, 20:26

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat