[beryllium]
 #413029  od vzteklejpes
 před 3 týdny
Dobrý den,

Mám dva problémy týkající se natáčení zpomalených videí. První po aktualizaci na 10.2.2.0 přibyla možnost nahrávání v 960 fps. Proč však mohu natočit zpomalený záznam pouze 10 vteřin? Což v reálném čase je něco kolem jedné vteřiny. Lze to někde změnit?

A druhý problém pokud nahraju video ve 240 fps. Následně ho chci třeba sdílet na sociální síť tak video se trhá a zpomalenou část to jakoby přeskočí. V galerii když dám uložit video tak jak jsem vybral zpomalenou scénu tak decoding dojede do 21% a pak se to ukončí/dokončí. Zkoušel jsem v nastavení vybrat formát h. 264 i 265. Dokázal by mi někdo poradit či nesetkal jste se s tímto problémem?
 #413044  od denial
 před 3 týdny
1. zmenit to zrejme nelze
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #413177  od javier95
 před 3 týdny
K prvnímu problémů, zpomalené video na 960fps, je extrémně náročné na zápis do paměti, proto nelze nahrát delší. K druhému problémů, taky sem to řešil a žádné řešení sem nenašel, zkrátka slow motiony můžeš ukazovat přátelům pouze na mobilu :unamused: :smile:
 #413246  od vzteklejpes
 před 3 týdny
No druhý problém vyřeším asi přenosem do pc a úpravě ve střihovém studiu. Myslíte že video bude v celé stopě obsahovat 240fps?
 #415249  od eisy811
 před týdnem
Hmmm…
“Samsung mal okrem tohto všetkého vylepšiť aj funkciu super spomalených záberov. Namiesto 0,2 – 0,4 sekundového záberu dokáže S10 zaznamenať až 0,4 – 0,8 sekundy.“
 #415548  od JosephPorta
 před 6 dny
Mozna to bude tim, ze by se musel tel nachazet v indii atd, ale slowmotion videi jsem par videl na fbNevím jestli to video pujde přehrát je to ve skupině PO€O F1(Xi@omi)

O Poco uvazuji, tak snad to udelaji, aby se to dalo posilat

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat