[5A=ugg, 5ALITE=ugglite]
 #419445  od pavle
 před 2 lety
XIAOMI Redmi Note 5A
Mám nastavené automatické zapínání a vypínání tichého režimu přes noc. Po aktualizaci (před několika dny jsem nainstaloval MIUI 10.2.1.0), se ozve hlasitý zvuk. To v minulé verzi MIUI nebylo, při přechodu z tichého na hlasitý se neozvalo nic. Ten zvuk bych potřeboval vypnout a nemůžu najít kde. Víte někdo jak na to, aby ale jiná zvuková oznámení zůstala zachovaná?
Díky
Pavel
 #419573  od pavle
 před 2 lety
Díky, vidím na screenshotu "Zvuk tichého režimu", ale já tam u svého Note 5A nemám. Zkoušel jsem i měnit hlasitosti systémových zvuků a oznámení a na tenhle zvuk při ukončení tichého režimu nemá nic vliv. Vždycky se ozve jako takové žbluňknutí úplně na plnou hlasitost. Nenašel jsem, kde změnit ten zvuk, a dosud ani jeho hlasitost.
Obrázek
 #419575  od gogocar
 před 2 lety
Nemáš to tam protože máš Global rom , a chceš poradit na foru které je o MIUI CZ/SK rom . Zdejší rom je jiná. Proto vznikají tyto nedorozumění. Pokud chceš tady radu uváděj v dotazu že máš Global rom.
Forum o Global rom je zde: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #419581  od gogocar
 před 2 lety
ROM je software nainstalovaný v telefonu.
uvedl jsi že máš verzi MIUI 10.2.1.0 a u toho je napsáno Global stable nebo xiaomi.eu.

xiaomi.eu je rom o které je primárně toto forum.
 #419614  od pavle
 před 2 lety
Ta diskuse, na kterou vede odkaz je anglicky psaná. Anglicky dobře neumím, jsem Čech, telefon jsem koupil u nás, má ovládání v češtině, a když navštívím doporučované fórum Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť, tak tam odkazují na MIUI Global Fan Sites, kde link na českou komunitu je k vám. Tak jsem si myslel, že bych tady mohl čechy požádat česky o radu.
To mě mrzí, že to takhle nefunguje.
 #419615  od gogocar
 před 2 lety
Požádat o radu samozřejmě můžeš a rádi poradíme ale jak jsem psal víše musíš vždy napsat že máš v tel. Global rom aby se ti dalo relevantně odpovědět.

Co se tvého problému týče ti bylo odpovězeno , v Global rom to vypnout nejde kdežto v místní rom (xiaomi.eu) to vypnout jde. Tak že máš dvě možnost, smířit se s tím nebo nainstalovat místní rom.

Tady máš popsané nějaké rozdíli mezi Global rom a místní xiaomi.eu rom:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #419623  od pavle
 před 2 lety
Tak to je příjemná zpráva. Zkusím tu .eu verzi. Abych měl jistotu, postup je podle tohoto návodu?
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Jestli jsem dobře pochopil, musím si stáhnout verzi rom u typu telefonu na stránce:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Když mám tel. ještě v záruce, nepadá záruka touhle instalací?
Díky

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat